Traditional (Tayvan)

ATEVE (TAYVAN)
CIN114
ATEVE (TAYVAN) CIN114
CODY (TAYVAN)
CIN115
CODY (TAYVAN) CIN115
JACK (TAYVAN)
CIN116
JACK (TAYVAN) CIN116
LIN
CIN211
LIN CIN211
TINA (TAYVAN)
CIN212
TINA (TAYVAN) CIN212
ZOAK
CIN213
ZOAK CIN213

Tayvan’ın resmi dili Mandarin Çincesidir ve nerede ise halkın % 84’ü de Mandarin Çincesini kullanır. Ancak bunun yanı sıra yerel dillerden biri olan Minnan’ın (Güney Min Lehçesi veya Holo) bir kolu Tayvancada halk arasında yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunların dışında Tayvanlıların yüzde 15’ni oluşturan Hakka halkının kendi anadilleri olan Hakkacada konuşulmaktadır.

Tayvan’da resmi dil yanında bölgesel lehçelerde hâkimdir. Ülkede birçok yaşlı nesil Tayvan’ın nerede ise yarım asır süren Japon işgalinden süresince maruz kaldığı etki sebebi ile Japoncada konuşmaktadır. Ancak günümüzde gittikçe popülerleşen ve normal okul müfredatının bir parçası olan İngilizcede yaygınlaşmaya başlamıştır.

Kantonca Honkong ve Traditional Tayvan Dilleri Arasındaki Farklar Nelerdir

Birbirine yakın olması ya da iki ülkede de Çince konuşulmasına rağmen bu iki ülkenin dillerinde farklılıklar vardır. Tayvan Mandarin ve Hong Kong Kantonca arasında bazı farkları bilmek bugün o bölgede iletişim başarısı için çok önemlidir.

Tayvan’ın büyük çoğunluğu Traditional Tayvan dilinde konuşur ve yazarlar. Ancak bu dilin kendi içinde de sosyal sınıflar arasında farklı konuşma ve yazma şekilleri olabilmektedir. Hong Kong’da ise çoğunluk Kantonca konuşulur. Kantonca yazılı Mandarin dili ile bazı kelimeleri paylamış olsa da, bu iki dil aksan ve kelime dağarcığı olarak birbirinden farklıdır.

Bu iki dil arasındaki en büyük fark konuşulan kelimelerin nasıl yazıldığındadır. Bir metinde neredeyse bir kelime aynı gibi görülse de farklı telaffuz şekilleri vardır. Bu farklar o kadar ileri seviyededir ki, Hong Kong vatandaşlarını çoğu Mandarince konuşamazken Tayvanlıların çoğu da Kantonca konuşamamaktadır.

Firmamız bu şekil dil engellerini kaldırmak için hem Traditional Tayvan hem de Hkantonca Honkong dillerinde ses ve dublaj hizmeti vermektedir. Bu dillerin yanında dünya üzerinde konuşulan 52 dil ve çoklu dillerin lehçelerinde de aktif olarak ses hizmetlerimiz bulunmaktadır. Yabancıdilses.com olarak iletişiminizi kesintisiz sağlanması için uzman ses sanatçılarımızla, hatasız iş teslim başarımız ile her zaman yanınızdayız.

Neden profesyonel Traditional Tayvan Seslendirme Hizmetine İhtiyaç Duyulur?

Bir ada devleti olan Tayvan değişik coğrafisi ile bir turizm cennetidir. Gittikçe büyüyen bir ekonomiye sahip olan bu ülke makineden tekstile, giyimden plastiğe kadar birçok sektörde etkin çalışmaktadır. BU da Tayvan’ı hem iş alanında hem de kültür ve turizm alanında cazip bir merkez haline getirmektedir.

Tayvan’da son dönemde İngilizce ağırlık kazanmasına rağmen gene de ülkenin büyük çoğunlu resmi anadili kullanmaktadır. Bu da bu ülkede özel veya ticari iş yapacakların ülkenin ana dilinde iletişim kurması zorunluluğunu getirmektedir.

Firmamız bu şekil bir iletişim sorununu ortadan başarı ile kaldırmaktadır. İster profesyonel ister özel ihtiyaçlarınızda Tayvan diline yönelik her türlü ses ve dublaj hizmetleri ile yanınızdayız. Tayvan Seslendirme hizmetlerimiz ana dili Tayvanca olan ses sanatçıları ile yapılmaktadır.

Profesyonel Traditional Tayvan Seslendirme Hizmetlerinde Neler Sunuyoruz

Firmamız 52 dilde verdiği ses ve dublaj hizmetlerinde 1000’e yakın personeli ile kesintisiz ve başarılı bir şekilde seslendirme ve dublaj hizmetleri vermektedir. İş hayatındaki ihtiyaçlar veya özel ihtiyaçlar fark etmeden ses ve dublajda istediğiniz en yüksek performansı elde edebilirsiniz.

Televizyon veya dizi filmlerden, animasyonlara veya belgesellere, eğitim materyallerinden santral veya karşılama anonslarına ve daha birçoklarına kadar her alanda ses hizmetimiz mevcuttur. Tüm ses sanatçılarımız hizmeti verecekleri dili anadilleri gibi konuşmaktadırlar.

Firmamız Lehçe konusunda sorun yaşamdan dilin gerektirdiği tüm diksiyon, vurgu ve tonlamaya dikkat etmektedir. Web sitemizden demo kayıtlarımızı rahatlıkla dinleyebilirsiniz. İhtiyaçlarınız için bizi arayabilir uygun fiyatlı seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.