Yabancidilses.com olarak, sizlere Türkçe dahil 66 farklı dilde 1250’yi aşkın profesyonel seslendirme sanatçısı ile seslendirme hizmeti sunuyoruz.

Kadromuzda yer alan Türkçe ve yabancı seslendirme sanatçılarımız, seslerini her gün televizyonda filmlerde, belgesellerde ve reklamlarda duyduğunuz, “bu sesi bir yerden tanıyorum“ diyeceğiniz profesyonel ve tanınmış kişilerdir.

İddiamız, özellikle yabancı dillerde seslendirme söz konusu olduğunda, ülkedeki en iyi seslendirme ajansı olduğumuzdur. Bu iddiamızı da en zengin yelpazede dil seçeneğini sizlere sunarak ispatlıyoruz.

Seslendirme konusunda, sizi de sürekli olarak çözüm ortaklığı sunduğumuz firmalardan biri olarak görmek dileğiyle.

Gökhan AKÇAKARA

Genel Direktör

Profesyonel Seslendirme Sanatçısı

Gökhan Akçakara Neden Yabancı Dil Ses

SIKÇA SORULAN SORULAR

Hangi dillerde seslendirme hizmeti sunuyorsunuz?

Türkçe ve aklınıza gelebilecek her dilde profesyonel seslendirme sanatçılarından oluşan geniş bir kadromuz var.
Sadece yabancı diller için değil, TÜRKÇE için de seslerimizi dinlemenizi tavsiye ederiz.

Sanatçılar Türkiye’de mi?

Türk sanatçılarımız elbette Türkiye'de dir. Yabancı sanatçılarımız ise, kendi ülkelerinde bu işi profesyonel olarak icra eden ‘native’ sanatçılar.

Evden kayıt yapabiliyorlar mı?

Hem Türk, hem yabancı sanatçılarımız evdeki profesyonel stüdyolarından kayıt yapıp yollayabiliyorlar. Bu sayede stüdyo kira masrafınız da olmuyor.

Dudak senkronlu yabancı dil dublajları nasıl yapıyorsunuz?

Her ülkede partner stüdyolarımız var. Diğer ses kast ajanslarından en belirgin farkımız, biz sadece ‘Dış Ses’ hizmeti sunmuyoruz.
‘Dudak Senkronlu dublaj’ hizmeti de sunuyoruz.
Türk dizilerinin çeşitli dillerdeki dublajlarını biz yapıyoruz. Örneğin, ARAPÇA, İNGİLİZCE, RUSÇA, İSPANYOLCA, AZERİCE, İBRANİCE, ALMANCA, İTALYANCA, FRANSIZCA vb….

Bizim zaten Türkçe seslendirmede çalıştığımız bir ajans var. Neden Türkçe için sizinle çalışalım?

yabancidilses.com kurumsal olmamaya özellikle özen gösteren, sektörde 25 yıldan fazladır dublaj tecrübesi olan Gökhan Akçakara tarafından yönetilmektedir.
Bu sayede, ‘Acil’ tüm işlerinizde 7/24 tek telefonla ulaşabileceğiniz, hızlı ve kaliteli çözüm alabileceğiniz alternatif bir Çözüm Ortağı olabiliriz. AYRICA, PROJELERİNİZ İÇİN ‘ÜCRETSİZ’ DEMO KAYITLAR DA SUNABİLİRİZ.

SİZE BİR MESAJ VAR