Hakkımızda

Yabancidilses.com, size Türkçe ile birlikte yabancı dillerde profesyonel seslendirme hizmeti sunuyor.

Kadromuzda yer alan Türkçe seslendirme sanatçılarımız, seslerini her gün televizyonda filmlerde, belgesellerde ve reklamlarda duyduğunuz, “bu sesi bir yerden tanıyorum“ diyeceğiniz çok usta seslendirmenlerdir.

Yabancı dillerde seslendirme sanatçılarımız da, yine kendi ülkelerinin bilindik profesyonel sanatçılarıdır.

NEDEN YabanciDiLses.com ?

İddiamız, yabancı dillerse seslendirme söz konusu olduğunda, ülkedeki en iyi seslendirme kast ajansı olduğumuzdur.En zengin yelpazede dil seçeneğini size sunarak ispatlıyoruz.

Bunu da, en zengin yelpazede dil seçeneğini size sunarak ispatlıyoruz.

İngilizce seslendirme, İspanyolca seslendirme, Almanca seslendirme, Fransızca seslendirme, İtalyanca seslendirme, Arapça seslendirme, Rusça seslendirme en sık ihtiyaç duyulan yabancı dillerdir.

Ancak sıklıkla ihtiyaç duyacağınız dillerin dışında, Çince seslendirme, Japonca seslendirme, Korece seslendirme, Azerice seslendirme, Kazakça seslendirme, Kırgızca seslendirme, Özbekçe seslendirme, Türkmence seslendirme, Tacikçe seslendirme, Bulgarca seslendirme, Macarca seslendirme, Farsça seslendirme, Sırpça seslendirme, Norveççe seslendirme, Lehçe seslendirme, Hollandaca seslendirme, Danca seslendirme, Fince seslendirme, Flemenkçe seslendirme, Ukraynaca seslendirme, Portekizce seslendirme, Yunanca seslendirme, Urduca seslendirme, Kürtçe seslendirme, Soranice seslendirme, Hintçe seslendirme, Vietnamca seslendirme ise, bu dillerde profesyonel seslendirmen bulmakta çok zorlanabilirsiniz.

İşte biz, yıllardır sizin yerinize bu zorluğu yaşadık, bu konuda en deneyimli ve zengin uluslararası seslendirmen kadrosunu kurup, www.YabanciDiLses.com markası ile hizmetinize sunduk.

Tanıtım film seslendirmesi, kurumsal tanıtım filmi seslendirmesi, reklam filmi seslendirmesi, çizgi film seslendirme, animasyon filmi seslendirmesi, belgesel seslendirmesi, televizyon programı seslendirmesi, santral seslendirme, ivr seslendirmesi, santral anons, karşılama anonsu, kitap seslendirmesi, e-öğretim seslendirmesi, motivasyon filmi seslendirmesi, seçim seslendirmesi, mağaza anons seslendirmesi için hangi dilde ihtiyacınız olduğunu söylemeniz yeterli.

Seslendirme konusunda, sizi de sürekli olarak çözüm ortaklığı sunduğumuz firmalardan biri olarak görmek dileğiyle.

Saygılarımızla

Gökhan AKÇAKARA
Seslendirme ve dublaj sanatçısı