İNGİLİZCE SESLENDİRME

Erkek SeslerErkek Sesler
Ses Adı: ANDY Kod: ING101
Ses Adı: BERRY Kod: ING102
Ses Adı: BRIAN Kod: ING103
Ses Adı: DREW Kod: ING105
Ses Adı: DWYER Kod: ING106
Ses Adı: GEOFF Kod: ING107
Ses Adı: JAMES Kod: ING108
Ses Adı: JOHNSON Kod: ING109
Ses Adı: MARTIN Kod: ING111
Ses Adı: MICHAEL Kod: ING112
Ses Adı: PAUL Kod: ING113
Ses Adı: RICHARD Kod: ING114
Ses Adı: STEFFAN Kod: ING116
Ses Adı: TONY Kod: ING117
Kadın Sesler
Ses Adı: DEBBIE Kod: ING202
Ses Adı: JENNIE Kod: ING203
Ses Adı: MARIE Kod: ING204
Ses Adı: MAUREEN Kod: ING205
Ses Adı: PETRA Kod: ING206
Ses Adı: RACHAEL Kod: ING207
Ses Adı: TANYA Kod: ING208
Ses Adı: YVONNE Kod: ING209

İngilizce Seslendirme

Kullanacağınız metinlerin İngilizce seslendirme ile hazırlanmasını istediğiniz her durumda yapacağınız talepler doğrultusunda kısa süre içerisinde geri dönüş alabilirsiniz. Bu konuda profesyonel şekilde yapılan çalışmalar istediğiniz gibi kaliteli hizmet almanızı sağlamaktadır. Hazırlanmış olan reklam, anons veya santral metni üzerinden yapılacak olan seslendirme işlemleri kısa süre içerisinde tamamlanarak kullanıma hazır hale getirilmektedir. Yeterli İngilizce bilgisine sahip olan kişiler tarafından yapılacak seslendirme işlemleri istediğiniz gibi profesyonel hizmet almanıza sağlamaktadır.

Farklı ses tonlarına sahip bay veya bayanlar arasından yapacağınız tercihlerin ardından seslendirme işlemi yapılmaktadır. Kullanacağınız alana göre İngilizce seslendirme yapılmasını talep etmeniz durumunda hazırlanan metnin İngilizce olarak seslendirile sağlanmaktadır. Uzun yıllardır bu alanda verilen profesyonel hizmetler müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde kaliteli hizmet alınmasını sağlamaktadır. Farklı amaçlar için yapılacak olan seslendirme işlemleri için son sistem teknolojiye sahip olarak çalışmaların yapılmasını sağlamaktayız. Bu sayede dilediğiniz her an en iyi sonuçları elde etmeniz için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Profesyonel Seslendirme Hizmeti

Reklam, anons veya santral seslendirmesi için İngilizce seslendirme talep etmek istediğiniz her durumda ajansımız ile yapacağınız görüşmeler sonucunda taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz. Yapmış olduğunuz talepler sayesinde kısa süre içerisinde hizmet almanızı sağlamaktayız. İletişim bilgilerimiz üzerinden yapacağınız görüşmeler kısa süre içerisinde ajansımıza ulaşmanızı sağlamaktadır. Kısa süre içerisinde yapılan çalışmaların tamamlanması sayesinde istediğiniz şekilde verilen metnin seslendirilmesi sağlamaktadır.