İNGİLİZCE SESLENDİRME

Erkek SeslerErkek Sesler
Ses Adı: ANDY Kod: ING101
Referanslar
Ses Adı: BERRY Kod: ING102
Referanslar
Ses Adı: BRIAN Kod: ING103
Referanslar
Ses Adı: DAVID Kod: ING104
Referanslar
Ses Adı: DREW Kod: ING105
Referanslar
Ses Adı: DWYER Kod: ING106
Referanslar
Ses Adı: GEOFF Kod: ING107
Referanslar
Ses Adı: JAMES Kod: ING108
Referanslar
Ses Adı: JOHNSON Kod: ING109
Referanslar
Ses Adı: MARTIN Kod: ING111
Referanslar
Ses Adı: MICHAEL Kod: ING112
Referanslar
Ses Adı: PAUL Kod: ING113
Referanslar
Ses Adı: RICHARD Kod: ING114
Referanslar
Ses Adı: SIMON Kod: ING115
Referanslar
Ses Adı: STEFFAN Kod: ING116
Referanslar
Ses Adı: TONY Kod: ING117
Referanslar
Kadın Sesler
Ses Adı: CAROLYN Kod: ING201
Referanslar
Ses Adı: DEBBIE Kod: ING202
Referanslar
Ses Adı: JENNIE Kod: ING203
Referanslar
Ses Adı: MARIE Kod: ING204
Referanslar
Ses Adı: MAUREEN Kod: ING205
Referanslar
Ses Adı: PETRA Kod: ING206
Referanslar
Ses Adı: RACHAEL Kod: ING207
Referanslar
Ses Adı: TANYA Kod: ING208
Referanslar
Ses Adı: YVONNE Kod: ING209
Referanslar

İngilizce Seslendirme Nedir?

İngilizce, batı germen dillerine ait anavatanı İngiltere olan bir dildir. Dünyada İngiltere ve Amerika başta olmak üzere birçok ülkede resmi dil olarak kullanılmaktadır. 1950'lerden bu yana sanayinin önem kazanmasıyla neredeyse dünyanın tamamında ikinci bir dil olarak kabul edilmektedir. İngilizce ülkelere göre farklılıklar göstermektedir. Dünyada önemli ingilizce kullanışı İngiliz ingilizcesidir.

Yabancı Dil Ses olarak firmanızın ingilizce seslendirme işlerinde tüm lehçelere uygun ana dili ingilizce olan ve profesyonel ingilizce seslendirme sanatçılarımızla, İngilizce seslendirme işlerinize çözümler sunmaktayız. Yapmış olduğumuz İngilizce seslendirme çalışmalarına referanslar bölümünden ve İngilizce seslendirme sanatçılarımızın “referanslar” bölümünden ulaşabilirsiniz.

İngilizce Seslendirme Nasıl Yapılmalıdır?

Kurumunuzu diğer kurumlar önünde bir adım öne çıkartmak için, yabancı ülkelerde yapacağınız tanıtım ve reklamlar çok önemlidir. İngilizce dil olarak daha önce bahsettiğimiz gibi dünyada neredeyse tüm ülkelerde konuşulduğu için, genellikle yapılan tanıtım ve reklamlar ilgili yerin yerel diline ek olarak İngilizce olarak yapılmaktadır. Bu da İngilizcenin seslendirmesinin tamamı ile profesyonel olmasını daha da önemli hale getirmektedir. Profesyonel ve diksiyonu düzgün bir seslendirme ile yapılmış tanıtım, kurumunuzu daha öne çıkaracak ve kurumunuzun kalitesini arttıracaktır. Bunun için ingilizce seslendirme konusunda yapılan hataları yapmamak gerekmektedir.

İngilizce seslendirme'de en çok yapılan hataların başında gelen konu, İngilizcesi ve diksiyonu yeterli olmayan kişiler tarafından reklam ve tanıtım filmlerinin seslendirilmesi konusudur. İngilizce diksiyonu iyi olmayan bir ingilizce seslendirme sanatçısı ile çalıştığınızda tanıtım filmleriniz ne kadar profesyonel hazırlanmış olursa olsun etkisini yitirecek ve amatör bir hal alacaktır. Ek olarak seslendirme başlı başına bir uzmanlık konusudur. Seslendirme konusunda eğitim almış ve kendini kanıtlamış bir kişinin yaptığı seslendirme işinize profesyonellik katacaktır. İngilizcesi ve diksiyonu ne kadar iyi olursa olsun, seslendiren kişi profesyonel bir ingilizce seslendirme sanatçısı olmaması da ayrı bir handikap olmaktadır. Bu yüzden çoğu kaliteli ve profesyonel prodüksiyonlar amatör gibi anlaşılmaktadır. Yabancı Dil Ses olarak ingilizce seslendirme işlerinizde ana dili İngilizce olan, diksiyonu düzgün ve profesyonel ingilizce seslendirme sanatçıları ile çalışmaktayız. Çalıştığımız ingilizce seslendirme sanatçıları ülkelerinde kendilerini kanıtlamış seslendirmenlerdir. Seslerini yabancı reklam ve filmlerde sıklıkla duyabilirsiniz.

İngilizce seslendirme işlerimiz ve ingilizce seslendirme sanatçılarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.