İngiliz İngilizcesi Seslendirme

ANDY
ING101
ANDY ING101
BERRY
ING102
BERRY ING102
BRIAN
ING103
BRIAN ING103
CLAMP
ING120
CLAMP ING120
DREW
ING105
DREW ING105
DWYER
ING106
DWYER ING106
EVERHARD
ING119
EVERHARD ING119
GEOFF
ING107
GEOFF ING107
JAMES
ING108
JAMES ING108
JOHNSON
ING109
JOHNSON ING109
MARTIN
ING111
MARTIN ING111
MICHAEL
ING112
MICHAEL ING112
PAUL
ING113
PAUL ING113
RICHARD
ING114
RICHARD ING114
STEFFAN
ING116
STEFFAN ING116
TONY
ING117
TONY ING117
WAKE
ING118
WAKE ING118
ANGELA
ING213
ANGELA ING213
CROMERTY
ING210
CROMERTY ING210
DEBBIE
ING202
DEBBIE ING202
JENNIE
ING203
JENNIE ING203
KAREN
ING211
KAREN ING211
KATIE
ING214
KATIE ING214
LESLEY
ING215
LESLEY ING215
MARGARET
ING216
MARGARET ING216
MARIE
ING204
MARIE ING204
MAUREEN
ING205
MAUREEN ING205
MICHELLE
ING212
MICHELLE ING212
PETRA
ING206
PETRA ING206
RACHAEL
ING207
RACHAEL ING207
TANYA
ING208
TANYA ING208
YVONNE
ING209
YVONNE ING209

İngilizce seslendirme hizmetimizde konuşma dilindeki farklılıklara göre seslendirme hizmeti sunuyoruz. İngilizce konuşma dilinde İngilizler ve Amerikanların dil yapısı ve aktarım özellikleri farklıdır. İngiliz İngilizcesi edebiyat ve medya alanında çok daha fazla hâkimiyet göstermektedir.

İngiliz İngilizcesi SeslendirmeAmerikan İngilizcesi ve İngiliz İngilizcesi en iyi şekilde aksan farkından ayırt edilebilir. Seslendirme sanatının doğru aksanın kullanılması oldukça önemlidir. Seslendirme sanatında mükemmeli yakalamak isteyen firmamız en ince detaylardaki farklılıkları göz önünde tutarak İngilizce seslendirme hizmeti sunmaktadır.

İngiliz İngilizcesini ana dili olarak konuşan dublaj sanatçılarıyla sunduğumuz seslendirme hizmetiyle doğal ses karakterlerini yakalamış olursunuz. Seslendirmenin kullanıldığı alan nitelik özelliklerini değiştirmektedir. Bir havaalanı anonsunda kullanılan seslendirme ile bir tanıtım filminde kullanılan seslendirme birbirinden farklı olacaktır. Firmamız detaylarda gizli kusursuz seslendirme standartlarını yakalamaktadır.

İngiliz İngilizcesi Seslendirme Nasıl Yapılır

İngiliz İngilizcesi Seslendirme

Firmamız fonetik ve tonlama konusunda teknik donanıma sahip olmakla birlikte bünyesinde tanınmış seslendirme sanatçılarını barındırmaktadır. İngiliz İngilizcesi alanında seslendirme yapmış deneyimli İngiliz seslendirme sanatçıları istenilen seslendirmenin niteliklerine göre farklı seçenekler sunar.

Bir tanıtım filminde ya iş konferansı videosunda kullanılacak seslendirme özellikleri farklı olacaktır. Sesin tonu, karakteri ve akışı yapımın niteliğine göre ayarlanmaktadır. Seslendirme izleyici ya da dinleyicinin benimseyeceği ve söylenenleri dikkate alacağı şekilde tercih yapılır. Bir İngiliz komedisinde kullanılacak seslendirmede kullanılacak sesler oyunculuk yeteneği kuvvetli olan seslerdir.

Yapım bizim tarafımızdan incelenir ve en uygun seslerin tercih edilmesi sağlanır. Yapımın bütünsel akışına uygun olacak şekilde seslendirme yerleştirmesi yapılır. Firmamız İngiliz İngilizcesi seslendirme projelerinde başarılı işler çıkartmıştır. Örneğin Turkish Airlines bu projelerden biridir.

İngiliz İngilizcesi Seslendirme Neden Farklıdır

İngilizcenin iki farklı kullanımı arasında gramer farklılıkları, aksan farkı, kelime dağarcığı farkı, yazım farkı gibi farklardan söz edilmektedir. Seslendirmede tüm bu farklar izleyiciye da dinleyicinin algılama biçimlerini değiştirmektedir.

İngiliz İngilizcesi konuşan İngilizler Amerikan İngilizcesiyle seslendirilmiş yapımları tam anlamıyla anlayamazlar. Üstelik bu yapımları dikkate de almazlar. Çünkü onlar için genel geçer bir aksan ya da dil yapısı değildir. Televizyon programı ya da reklam filmi ya da anonslar olsun hedef kitle tarafından net olarak anlaşılmalıdır.

İngiliz İngilizcesi ile seslendirme yapıldığında yapımın paylaşıldığı ülkede sevilmesi ve benimsenmesi sağlanır. İngilizlerin sıklıkla kaldığı bir otelde Amerikan İngilizcesi ile anons yapmak pekiyi olmayacaktır. İngiliz İngilizcesi seslendirmesi günlük konuşma nasıl farklıysa öyle farklıdır.

İngiliz İngilizcesi Seslendirme Hizmetinde Dijital Kolaylıklar

İngiliz İngilizcesi SeslendirmeFirmamız modern yaklaşımlarla yabancı dillerde seslendirme hizmetini kolaylaştırmaktadır. Sitemizde yer alan İngiliz İngilizcesiyle yapılmış seslendirmeleri dinleyerek aradığınız sesi bulma şansınız oldukça yüksek. Ses demolarını dinleyerek yapımınıza en uygun seslendirme sanatçılarını seçebilirsiniz.

Bize WhatsApp ile mesaj gönderebilir iletişim formu doldurarak hizmetlerimize başvurabilirsiniz. Sosyal medya kanallarımızdan da bizi takip edebilirsiniz. İngiliz İngilizcesi seslendirme detayları ile ilgili bizden istediğiniz her zaman destek alabilirsiniz. Seslendirmeyi kullanacağınız duyuru ya da gösterimlerin bizim tarafımızdan incelenmesini talep edebilirsiniz.

Sizin için en uygun seslendirme planını hazırlayabiliriz. Ülkenin en iyi seslendirme kast ajansı olarak İngiliz İngilizcesi konuşan, kendi ülkelerinde tanınan seslendirme sanatçılarını dijital ortamda dinlemenizi sağlıyoruz. Yabancidilses.com olarak farklı ton ve lehçelerin en iyi şekilde seslendirmede kullanılması için özel teknikler kullanıyoruz.

Firmamızın güçlü referansları arasında Beko, Samsung, Finansbank gibi kurumlar yer alıyor. Sitemizden geniş referans listemizi görebilirsiniz. Güvenilir dijital hizmetlerle seslendirme çözüm ortaklığını çok daha konforlu hale getirmekteyiz. İngiliz İngilizcesi dışında 52 farklı dilde seslendirme hizmeti sunan başarılı seslendirme firması olmaya devam ediyoruz. Firmamız bu diller yanı sıra İşaret Dili hizmetlerinde de kaliteli ve başarılı hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetimiz ile alakalı daha fazla bilgi almak isterseniz bizi aramanız yeterlidir.

İNGİLİZCE SESLENDİRME PROJELERİMİZ