Santral Anons

Kurumsallaşma anlamında, yabancı dile olan önem ve ihtiyaç her geçen gün biraz daha artıyor. Özellikle hem yerli, hem de yabancı ortaklı olan, yalnızca belli bir millete hizmet etmeyen şirketler ki günümüzde artık tüm şirketlerin böyle olduğu düşünülmekte, yabancı dil bilen birilerini çalıştırmak durumunda. Üstelik iş bununla da sınırlı değil. Kurumsal anlamda faaliyet gösteren firmaların 7 gün, 24 saat ulaşılabilir olması şart.

Dolayısıyla telefon yolu ile her lisandan müşterisini yönlendirebilir konumda olması, santral anons yönlendirmesini buna göre düzenlemesi bir şirketin aslında kurumsallığı ile doğru orantılı. Yabancı Dil Ses firması, 20 yıldır gelişen ve değişen bu sektörde öncü konumda. Özellikle pek çok şirketin yabancı dil santral anons hizmetlerini yürüten firma, dublaj hizmeti de vermekte. 50 farklı dilde konuşan toplam 1000 seslendirme ekibi ile Türkçe ve farklı dillerde dublaj hizmetleri veriyor.

Santral Anonsu Metnini Şirket/Firmanıza Göre Belirleyin

Santral AnonsSantral anons seslendirme firmalarınızı arayan kişileri ilk karşılayan sestir aslında. IVR sisteminde farklı dillerde, ziyaretçilerinizi bu santral anons karşılayacaktır. Yabancı Dil Ses firması hem erkek, hem de kadın sesleri ile farklı lisanlarda anonsunuzu yapabilmektedir. Sizler yalnızca santral anons metninizi şirketinizin ya da firmanızın faaliyetlerine göre belirleyebilirsiniz. Bu metin firma tarafından Amerikan İngilizcesi seslendirme, İngiliz İngilizcesi seslendirme, İtalyanca seslendirme, Yunanca seslendirme, Almanca seslendirme, Rusça seslendirme, Arapça seslendirme gibi popüler dillere çevrilir. Farklı tonlama ve beğendiniz vurguları seçebilir, anonsunuzun bu şekilde yapılmasına karar verebilirsiniz. Üstelik firmanın santral anons fiyatları bütçenizi de zorlamıyor. Onlarca farklı tonda dil hassasiyeti olan firma, sizlere ve firmanıza en uygun sözlü ifade ile santral anons yapıyor. Sizlere ise bu profesyonel anonslardan yalnızca birini seçmek kalıyor.

Santral Anons Nedir?

Santral anons bir firma arandığında karşılaşılan il operatör sesidir. Bu operatör yaptığı santral anons ile müşteriyi yönlendirir ve en doğru kanala götürür. Özellikle bankalar, dijital ve teknoloji şirketleri, holdingler, küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler bu santral seslendirme örnekleri muhakkak kullanır. Santral anonsun en büyük özelliği, şirket isminin ilk duyulduğu sesli yönlendirme olmasıdır. En bilindik santral karşılama anonsu örneği arasında ‘X Bankası’na hoş geldiniz. Dâhili numarayı biliyorsanız tuşlayın, bilmiyorsanız bekleyin’ şeklindedir. İşte bu anons farklı dillerde de yapılır ve Türkçe bilmeyen müşterilerin doğru kanala yönlendirilebilmesi sağlanır.

Yılların uzmanlığına sahip olan Yabancı Dil Ses firması, yeterli dil eğitimine sahip kadrosu ile anons seslendirme yapmaktadır. Üstelik onlarca farklı ve popüler dilde. Ülkenin en iyi seslendirme firmalarından biri olan Yabancı Dil Ses firması, İspanyolcadan Macarcaya kadar geniş bir dil yelpazesine sahiptir. Şirketinizin ortaklığına ya da müşteri yapısına bağlı olarak, profesyonel seslendirme hizmetleri alabilirsiniz. Üstelik Hintçe, Özbekçe, Soranice, Flemenkçe, Portekizce gibi daha az bilinen ve rağbet gören dillerde seslendirme hizmeti bulmakta zorlanabilirsiniz. Ancak Yabancı Dil Ses firması aklınıza gelebilecek her dilde sizlere hizmet vermektedir.

Santral Karşılama Örnekleri

Kurumsal anlamda faaliyet gösteren herhangi bir firmayı aradığımızda, ilk olarak santral ile karşılaşırız. Bu anons bulunulan saat dilimine göre iyi dileklerde bulunur ve hangi işlemi yapacaksak o yönde ilerlememizi sağlar. IVR santral anonsları olarak da bilinen bu seslendirmeler sayesinde, müşteri canlı bir kişiye bağlanmadan da istediği bilgilere ulaşabilir. En bilindik santral örnekleri arasında şunlar bulunur,

– İyi günler, X firmasına hoş geldiniz. For English press nine. Dahili numarayı biliyorsanız tuşlayın, bilmiyorsanız 0’ı tuşlayın ya da operatöre bağlanmak için bekleyin,

– X firması iyi günler diler. For English press nine. Aradığınız kişinin dahili numarasını biliyorsanız tuşlayın. Bilmiyorsanız banka kartı için 2, kredi kartı için 3, kredileriniz için 4, başvurularınız için 5’i tuşlayın,

– X firmasına Hoş geldiniz. Hattan ayrılmayın, sizi müşteri yetkilisine bağlıyorum,

– İyi geceler. X firmasına Hoş geldiniz. Mesai saatleri dışında olduğumuz için sizlere yanıt veremiyoruz. Bizlere hafta içi saat 09:00 ile 18:00 arasında ulaşabilirsiniz. Bizi aradığınız için teşekkür ederiz.

Bunlar duymaya alışık olduğumuz santral anons örneklerinden yalnızca birkaçı. Santral anons hizmetinde müşterinin Türk olmaması da göz önünde bulundurulur ve farklı dil alternatifleri için yönlendirilir. İşte bu noktada devreye Yabancı Dil Ses firması girmektedir. Hem İngilizce, hem de onlarca farklı dilde seslendirme yapan Yabancı Dil Ses firması, şirketiniz için en doğru santral anons aktivasyonunu gerçekleştirecektir. Ayrıca seslendirme müzikleri konusunda da destek olan firma, tanıtım filmi, motivasyon filmi, mağaza anonsu gibi alternatif hizmetler de sunuyor.

Ses ile yönlendirmek yalnızca, gerekti direktifleri söylemek ile bitmiyor. Burada vurgu ve aksanın da çok büyük rolü bulunuyor. Örneğin Amerikan İngilizcesi ve İngiliz lehçesi arasındaki fark, yanlış yönlendirmelere dahi neden olabiliyor. İşte bu da seslendirmenin uzman ellerden çıkması gerektiğinin en büyük kanıtı. Yabancı Dil Ses firması 1000 çalışanı ile dünya üzerinde konuşulan her dil ve bu dillerin çeşitli aksanları ile sizlere seslendirme hizmetleri sunmaktadır. Üstelik uygun rakamlara.