Seslendirme Ajansı

‘Bir dil, bir insan’ sözü yıllardır söylenen ve gün geçtikçe doğruluğunu kanıtlayan bir ibaredir. Öyle ki yabancı dilin önemi her geçen gün biraz daha artmaktadır. Üstelik yabancı dil dendiğinde akla yalnızca İngilizce seslendirme gelmiyor artık. Çince, Japonca, İspanyolca, Almanca ve İtalyanca da en popüler diller arasında yer alıyor.

Seslendirme AjansıÖzellikle kurumsal anlamda sektörde faaliyet gösteren işletme ve şirketlerin, yabancı dile olan hassasiyetleri daha yüksek. Bu nedenledir ki firmaların müşteri destek hatları arandığında bizi ilk olarak santral anonsu karşılamaktadır. Bu anons farklı dillerde de yapılarak, potansiyel yabancı müşterilerin diledikleri noktaya ulaşması sağlanır. Öncü bir seslendirme ajansı olan Yabancı Dil Ses firması, her dilde seslendirme yapabilen nadir seslendirme ajansı firmalarından biri. Üstelik her dilde seslendirme yapabildiği gibi, farklı ton ve lehçeler de kullanıyor. Profesyonel çözümler sunan firma 20 yıldır bu sektöre kendini adamış olan Gökhan Akçakara önderliğinde hizmetlerine devam etmektedir.

Öncü beyaz eşya, havayolu, otomotiv, tekstil, iletişim, gıda ve oyuncak sektörlerinin seslendirme hizmetlerini üstlenen Yabancı Dil Ses firması, en uygun fiyat politikası ile hizmetlerine devam ediyor. Yabancı Dil Ses  firması güçlü bir seslendirme kadrosu, profesyonel dil ekibi ve güvenilir referansları ile sektörün öncü seslendirme ajansı firmalarının biri konumunda yer almaktadır.

Türkçe ve İngilizce Seslendirme Ajansı

Profesyonel seslendirme ajansı olan Yabancı Dil Ses firması, reklam seslendirme, anons seslendirme, santral seslendirme, dublaj hizmetleri veriyor. Farklı tonlamalarda verdiği Türkçe ve İngilizce seslendirme hizmetleri, pek çok kurumsal firma tarafından tercih ediliyor. Özellikle tek tip İngilizce hatasına düşmeyen firma, hem Amerikan, hem de İngiliz İngilizcesini kullanıyor. Potansiyel hedef kitlenize göre farklı dillerde de hizmetler alabiliyorsunuz. Seslendirme ajansı firmaları arasında öncü konumda yer alan Yabancı Dil Ses firması yeterli bilgi ve deneyime sahip, uzman bir kadroya sahip.

Bu da seslendirme ajansı firmasının hataya yer vermediğinin en büyük göstergesi. Yapılan seslendirme, herhangi bir fiziki imge yokken dahi, dinleyeni Seslendirme Ajansıyönlendirebilecek yeterlilikte ve profesyonellikte olmalıdır. İşte bu noktada Yabancı Dil Ses firması diğer seslendirme firmalarından ayrılmaktadır. Seslendirme ajansı dendiğinde akla ilk gelen olan Yabancı Dil Ses firması, Türkçe ve İngilizce seslendirme hizmetlerinin yanı sıra Tacikçe, Hintçe, Tayca, Slovakça, Vietnamca gibi en zor dillerde de seslendirme yapmaktadır.

Film, reklam ve tanıtım kısa filmlerinde, Türkçe ve İngilizcenin yanında farklı dil tercihleriniz de bulunmaktadır. Şirket ortaklık yapınıza ve müşteri portföyünüze bağlı, bu alternatif dil seçeneklerini de kullanabilirsiniz. Ayrıca tüm insanlığa mal edilmiş ve tüm dünyada izlenen bir filmden söz edecek olursak, yine farklı dillerde yapılacak olan seslendirme hizmetlerinin önemi bir kez daha anlaşılmaktadır. Pek çok ülkede faaliyet gösteren firmaların reklamları da yine farklı dil ve seslendirmeler ile global bir noktaya taşınmaktadır.

 

Seslendirme Ajansı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Seslendirme ajansı seçerken önceliğiniz, sizlere sundukları olmalıdır. Ne kadar fazla dil alternatifi bulunuyor ise firma sektörde o kadar deneyim ve tecrübe sahibidir. Yabancı Dil Ses firması tam 50 farklı dilde, 1000 çevirmeni ile hizmet vermektedir. Ayrıca seçeceğiniz seslendirme ajansı firmasının bu işteki tecrübesi ve sizlere sunduğu referansları da büyük önem taşımaktadır. Örneğin yalnızca yabancı dilde dublaj yapmak yetmemektedir.

Seslendirme AjansıDublajı yaparken tonlamalara da dikkat edilmeli ve aktarılan karşı taraftan net alınmalıdır. Yabancı Dil Ses seslendirme ajansı firması onlarca dünya devi firmaya farklı dillerde ve Türkçe seslendirme hizmeti sunmuş, bu firmaların reklam filmleri milyonlara ulaşmıştır. Ayrıca firmanın daha hızlı, yenilikçi ve farklı iş anlayışı olmalıdır. Seslendirmeye ilişkin sorunlarınız en hızlı şekilde, profesyonelce çözülmelidir. Firmanın verdiği sözü tutup tutmadığı bu anlamda önem taşımaktadır. Yabancı Dil Ses firması çalıştığı dünya devi markalardan her daim pozitif geri dönüşler almış ve sektöre adını altın harfler ile kazımıştır.

Tabi ki seslendirme yapacak kişinin yalnızca yabancı dil biliyor olması ya da bunu telaffuz ediyor olması yetmeyecektir. Bu kişilerin birer ses sanatçısı olmadı ve seslendirmenin etkili bir biçimde gerçekleşmesi şarttır. Örneğin IVR sisteminde karşılama anonsları, yabancı dizi ve filmleri dilimize çeviren kişiler, etkileyici bir ses tonuna sahiptirler. Tüm bu kıstasları bir arada bulunduran seslendirme ajansı Yabancı Dil Ses firması ülkemizin en iyi cast ajanslarındandır.