Estonca Seslendirme

ALLAN
EST101
ALLAN EST101
INDREK
EST102
INDREK EST102
JAAK
EST103
JAAK EST103
JAAN
EST104
JAAN EST104
MALLAR
EST105
MALLAR EST105
JAN (ÇOCUK)
EST106
JAN (ÇOCUK) EST106
RAUL (ÇOCUK)
EST107
RAUL (ÇOCUK) EST107
ANNEKI
EST201
ANNEKI EST201
ELIIS
EST202
ELIIS EST202
HELENE
EST203
HELENE EST203
HIIE
EST204
HIIE EST204
KADRI
EST205
KADRI EST205
KAISA
EST206
KAISA EST206
KRISTIINA
EST207
KRISTIINA EST207
LAURA
EST208
LAURA EST208
LIISA
EST209
LIISA EST209
MARIKA
EST210
MARIKA EST210
MIRJAM
EST211
MIRJAM EST211
SIRET
EST212
SIRET EST212

Ural Dil ailesinin Fin-Ugor kolunun mensubu olan Estonca, Estonya’nın resmi dilidir. 1.1 milyon Estonya vatandaşı dışında on binlerce Estonyalı göçmen tarafında da konuşulan bir dildir.

Gelişen modern çağın getirisi olan küreselleşen ticaret ortamında önemli bir konumda yer almak için, birçok firma kendisini ifade etme aracı olarak dili seslendirme, çeviri ile değiştirip daha geniş kitlelere ulaşmaktadır. Estonyalılar ile de aynı iletişimi kurabilmek için Estonca seslendirme hizmeti almanız mümkündür.

Yabancıdilses.com olarak 20 yılı aşkın süredir Türkiye’de ve dünyada ses ve dublaj hizmeti vermekteyiz. Türkiye’de en çok tercih edilen firmamız dünya çapında da adını duyurmayı başarmıştır. Yaptığımız işler ve örnek ses kayıtlarımız için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Estonca Seslendirme Hizmeti Hangi Alanlarda Kullanılır

Estonca seslendirme hizmeti hayatın birçok farklı alanında karşımıza çıkabilir. Örnek vermek gerekirse; anadilinde yayınlanan bir filmin Estonya’daki gösterimi için, turist olarak ülkemize gelen Estonyalıların havaalanlarında ihtiyaçlarına daha kolay çözüm bulabilmeleri için yapılan Estonca anonslar için, ticari amaçlarla küreselleşmeyi amaçlayan firmaların ürünlerini Estonya’da tanıtmaları için ses kayıt işlemine gerek duyulmaktadır.

Yabancıdilses olarak bu ve benzer birçok ihtiyaçlarınıza çözüm olma konusunda sizlere 20 yıldan fazla süredir hizmet vermekteyiz. Reklamlarınızdan filmlerinize, tanıtımlarınızdan anonslarınıza kadar her türlü ihtiyaçlarınızda ve birçok farklı alanda Estonca ses ve dublaj hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Estonca Seslendirme Hizmetinin Profesyonelce Yapılmasının Önemi

Estonca ses tasarım ve kayıt süreçlerinin profesyonelce yapılması önemlidir. Zira reklamlar, filmler, anons ses kayıt ve tasarımları, metin dublajları gibi benzer diğer alanlarda yapılacak ses hizmetinin profesyonel olması bu işlerin yöneldiği kişilerin etkilenmesini sağlayacaktır. Bunun dışında ses kaydı yapılan dilin ait olduğu ülke insanlarının, ses kayıt işleminin dilin fonetiğine ve aksanlarına dikkat edilerek yapıldığı takdirde kendilerine ve dillerine saygı duyulduğunu hissetmelerini sağlayacaktır.

Estonca seshizmeti alınırken profesyonelce yapıldığından emin olunmalıdır. Bunun için her şeyden önce ses hizmeti verilecek alanın, vermeyi amaçladığı mesajın ses tasarım ve kaydını yapacak kişi tarafından çok doğru algılanması gerekmektedir.

Bu hizmeti verecek kişi konuşacağı dilin fonetiğine, dil bilgisi kurallarına ve varsa lehçelerine hakim olması ses sanatçısının profesyonel bir şekilde gerçekleşmesi açısından önemlidir. Estonca ses ve dublaj alanında ayrıca yapılacak seslendirmenin vurgu ve tonlamalarına dikkat etmek de amaçlanan kitle iletişimini sağlama konusunda pozitif bir yarar sağlayacaktır.

Firmamız verdiğimiz hizmetin en profesyonel şekilde olmasına dikkat etmekteyiz. Ekibimizdeki kişiler alanında uzman ve o dile hâkim, tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. 1000 kişilik ekibimiz ile 20 yıldır kaliteden ödün vermeden Türkiye’de ve dünyada hizmet vermekteyiz. Firmamız hakkında ayrıntılı bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için web sitemizi inceleyebilir ve iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Estonca Seslendirme Olarak Verdiğimiz Hizmetler Nelerdir

Yabancı dil ses firmamız Estonca ses ve dublaj konusunda birçok farklı alanlarda hizmet verebilmektedir. Estonca ses ya da dublaj hizmeti almak istediğiniz konuyu bizimle paylaşabilir; en uygun fiyatlar ile hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Firmalarınızı, markalarınızı veya etkinliklerinizi halka duyurmak için alanında uzman ve deneyimli 1000 kişiden oluşan uzman ses sanatçılarımızdan dilediğiniz biriyle çalışabilirsiniz. Web sitemizde hizmet verdiğimiz diller bulunmakta olup; her dil için örnek ses kayıtları da sizlere sunulmuştur. Estonca ses hizmetleri dışında başka birçok dilde ses hizmeti ve santral anons, dublaj, metin ses tasarım ve kayıt gibi farklı alanlarda da hizmet alabilirsiniz.

Ses hizmetlerimiz ve yaptığımız işler hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için web sitemizi inceleyebilir ve iletişim numaramızdan dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.