Ahmed
Erkek Ses
Ahmed
Erkek Ses
Ben
Erkek Ses
Ben
Erkek Ses
Mosha
Erkek Ses
Mosha
Erkek Ses
Shehata
Erkek Ses
Shehata
Erkek Ses
Acer
Kadın Ses
Acer
Kadın Ses
Basma
Kadın Ses
Basma
Kadın Ses
Beria
Kadın Ses
Beria
Kadın Ses
Heba
Kadın Ses
Heba
Kadın Ses
Manal
Kadın Ses
Manal
Kadın Ses

Suudi Arapçası Seslendirme HİZMETLERİ NELERDİR?

Arapça dili, Hami – Sami diye adlandırılan dil grubunun alt kolu olan Sami koluna ait en eski ve dünya üzerinde en fazla kullanılan dillerden biridir. Günümüzde Arapça ise iki çeşide ayrılmıştır. Bunlardan biri Fasih Arapça denilen düzgün Arapçadır. Diğeri ise halkın kullandığı Arapçadır ki buna da ammice denilmektedir. Genel olarak Kuran-ı Kerim’in dili olarak bilinen Fasih Arapçası aynı zamanda da resmi dil olan Arapçadır. Dünya üzerinden 26 adet Arap ülkesinde resmi dil olarak Arapça yani fasih Arapça kabul edilmiştir. Birleşik Arap Emirlikleri’nden Cezayir’e Etiyopya’dan Irak’a Mısır’dan Lübnan’a Suudi Arabistan’dan Somali’ye kadar hem Orta Doğu’da hem de Afrika’da etken bir dildir. Günümüzde standart Arapça yanı sıra bölgesel lehçeler çok farklılık göstermektedir. Bu lehçeler hem günümüz etkisinde olup hem de bölgenin tarihi geçmişinden etkilenerek şekillenmiştir. Ortalama 19 civarında Arapça lehçe olmakla birlikte en aktif olanları Mısır Arapçası, Cezayir Arapçası, Lübnan, Tunus ve Suudi Arapçası şeklinde sıralanabilir.

Suudi Arapçası ile Standart Arapça Arasındaki Farklar

Suudi lehçesi ağırlıkla Suudi Arabistan’da kullanılan lehçedir. Genel olarak farklılıklar ses, söz dizimi ve çekim bilgisi detaylarındadır. Bazı seslerin telaffuzları farklılık göstermektedir. Ancak fasih Arapçaya en yakın lehçelerden biri de Suudi lehçesidir. Ayrıca Ürdün ve Yemen lehçeleri de Fasih Arapçaya oldukça yakındırlar. Ancak bu yakınlığın dilin tüm seviyelerinde olmadığını da belirtmek gerekir. Suudi Arabistan lehçesinin standart Arapçaya yakın olması onu diğer lehçelere göre öğrenme ve konuşma yanında anlama açısından da kolaylaştırmaktadır. Özellikle ses ve dublaj hizmetlerinde Arapça temeli üzerinden Suudi lehçesine yatkınlık kolay sağlanmaktadır. Firmamız yabancıdilses.com olarak dünyanın en çok konuşulan beşinci dili olan Arapçanın en aktif lehçelerinde ses ve dublaj hizmetlerini başarı ile yürütmektedir. En iyi ses sanatçıları ile verdiğimiz bu hizmette ses hizmeti verilen dili ana dili olan uzmanlar tarafından kayıtlar yapılmaktadır.

Neden profesyonel Suudi Arapçası Seslendirme Hizmetine İhtiyaç Duyulur?

Arap yarımadasındaki en büyük ülke olan Suudi Arabistan en önemli merkezlerden birine ev sahipliği yapar. Mekke ve Medine’nin bulunduğu ülkeye her yıl dünya üzerinden milyonlarca kişi hem haç hem de umre ziyaretlerini yapmaktadırlar. Ayrıca petrole dayalı ekonomisi ve büyüne yapısı ile de birçok ticari faaliyetin merkezindedir. Her sene birçok firma Suudi Arabistan’da faaliyetle başlamaktadırlar. Özel veya ticari tüm faaliyetlerde Arapçaya adapte olmak işin başarısı ve iletişimin kalitesi için önemlidir. Suudi Arabistan üzerinde farklı diller konuşulsa da geleneklerine bağlı bir ülkedir. Bu da ülkenin resmi dilinin en etkin şekilde her alanda kullanıldığı anlamındadır. Suudi Arabistan’da iş veya özel faaliyetlerde ses ve dublaj hizmetine ihtiyacınız varsa firmamız size en yüksek kalitede bu hizmeti sunacaktır. Suudi Arabistan lehçesi ile olsun ya da standart Arapça lehçesiyle olsun her şekilde en iyi seslendirme hizmetini bizden alabilirsiniz.

Profesyonel Suudi Arapçası Seslendirme Hizmetlerinde Neler Sunuyoruz

Firmamız 52 dilde seslendirme hizmetini 1000 personeli ile vermektedir. Diller yanı sıra lehçelerde de ses ve dublaj hizmeti vermektedir. Kaliteli ve konusunda uzman ses sanatçıları ile çalışmaktayız. Ses uzmanlarımız hizmet verdikleri dili, ana dilleri olarak konuşmaktadır. Dile, vurgusuna, tonuna ve diksiyonuna hâkimdirler. Seslendirme ve dublaj hizmetimizde hatasız işlem ve hızlı iş teslimi ile de farkımızı göstermekteyiz. Web sitemizden İhtiyacınız olan dilde kadın veya erkek ses sanatçılarımızın demo kayıtlarına ulaşabilir ve sesleri dinleyebilirsiniz. Ses veya dublaj hizmetlerinde kaliteli ve profesyonel iş için bizi aramanız yeterlidir.

SİZE BİR MESAJ VAR