Arapça Seslendirme HİZMETLERİ NELERDİR?

Sinema ve televizyon sektörünün dışında, şirket içi sunumlar, eğitim dokümanları ve filmleri, reklam filmlerinin reklam ajansı olarak hizmet veren firmamız, tüm bu işlemlerde ana dili Arapça olan  sanatçılarımız tarafından yapılır. Yapılacak işler için Arapça metinler hazırlanır ve seslendirmelerde aksan sorun olmaması için Arapça anadili olan sanatçılarımızdan bayan veya erkek sanatçılarımız, sektöre göre seçilmektedir. Eğitim alanında hizmet veren kurumlarda yapılacak olan, sunum ve santral anonslarında bayan sanatçılar tercih edilmektedir. Tüm elemanlarımız başarılı bir iş çıkartabilmek için uzun çalışmalar yaparak, profesyonel olarak hizmet vermektedirler. İş alanında veya turizm alanında Arap vatandaşların yoğun olduğu bölgelerde, santral anons ve reklam dublaj çalışmalarında Arapça seslendirme talep ve tercih edilen bir hizmettir. Yabancıdilses.com firması olarak aynı anda birden fazla dil kullanılması gerekli olan tüm çalışmalarda imzamızın olması için yoğun bir şekilde çalışmakta ve tüm çalışmalarımız profesyonel ekiplerimiz tarafından özenle yapılmaktadır. Özellikle Arapçada farklı bir aksan kullanıldığı için, dünyanın farklı ülkelerinde kullanılacak olan çalışmalarımız için, Arap ülkeleri vatandaşı olan sanatçılarımız kadromuzda bulundurulmaktadır.

Profesyonel Arapça Seslendirme Neden Önemli?

Yapılan tüm işlerde profesyonelce yapılan çalışmalar, yapılan işe kalite katacaktır. Arapça seslendirme genellikle, Arap vatandaşların yaşadığı bölgelerdeki sağlık kuruluşlarında, daha iyi hizmet verebilmek için, acil seslendirme hizmetleri büyük önem taşımaktadır. Çeşitli alanlarda metin seslendirme yapılarak kullanılacak olan, reklam veya anons  işlemlerine dublaj yapılmaktadır. Bütün işlemlerini tüm çalışma alanlarımızda büyük bir hassasiyetle yapmaya çalışmaktayız ve müşteri memnuniyetine önem vererek hizmet kalitemizi sürekli olarak artırmaktayız. Tüm alanlarda, dünya genelinde kullanılan Arapça dahil 56 farklı dilde çeşitli çalışmalar yaparak, ülkemizde Arap vatandaşlara daha iyi hizmet verilmesini sağlamaktayız. Ayrıca Türk yapımcılar tarafından yapılan birçok sinema filmleri ve dizi filmlerinin Arap ülkelerinde gösterilebilmesi için, verilen hizmet yine Arapça bilen sanatçılarımızdan tarafından profesyonelce yapılmaktadır. Arapça Türkçe  yapılacak projelerde, Arapça metinler Türkçeye çevrilir ve ses tonlarına göre Arap sanatçılarımız tarafından başarılı şekilde yapılarak gerekli çalışmalar tamamlanmaktadır. Arapça Dublaj ve Seslendirme Hizmeti! Özellikle film sektöründe bu tarz işlemleri daha fazla ilgi görmektedir. Arapça seslendirme çalışmaları denilince akla sadece sinema ve televizyon sektörü gelmemelidir. Firmamızdan yapılan hizmet taleplerinin büyük çoğunluğu, çeşitli eğitim kurumları başta olmak üzere, iş dünyasının büyük bir kesiminden santral ve anons hizmetleri gelmektedir. Ayrıca uluslararası olarak kullanılan çeşitli havalimanları, otogarlar ve büyük terminallerde anons  işleri talepleri yapılmaktadır. Firmamız yapılacak işler için, fiyat belirlemesini metin uzunluğu, görsellik ses dublajları, film rol seslendirmesi işlemlerine göre belirlenmektedir. Tüm diller için bu işlemleri uygun fiyatlara yapmaktayız. Tüm talepleri uygun zaman diliminde istenilen kalite seviyesinin üzerinde yaparak en iyi sonuçları ortaya koymaya çalışmaktayız. Ülkemizde çekimi yapılan yerli sinema filmleri ve dizi filmlerin son yıllarda Arap ülkelerinde büyük ilgi görmesi ve Arap televizyonlarında gösterilmesi, bu yapımların Türkçeden Arapçaya çevrilerek seslendirilmesi büyük önem taşır ve bu çalışmalar tarafımızdan profesyonelce yapılarak filmlerimizin kalitesi yükseltilmektedir.

Arapça Seslendirme Olarak Neler Sunuyoruz?

Sesli ve görsel olarak yapılan tüm çalışmalarda, her dilde ses tonlarının görselliğe uygun olarak ayarlanması, yapılan işin hedefine ulaşması açısından önemlidir. Arapça seslendirme dahil, İngilizce, Fransızca, Çince gibi 56 farklı dilde yapılacak tüm  çalışmalarımızda, ekiplerimiz profesyonel olarak hazırlıklarını yapmakta, metinler üzerinde çalışmalarını tamamlayarak, gerekli ses vurgulamalarını yaparak çalışmalarını tamamlamaktadırlar. Firmamızda Arapça olarak yapılan  çalışmalar arasında, sinema,anons,reklam ve santral seslendirme gibi ihtiyacı duyulan tüm alanlarda çalışmalarımız bulunmaktadır. Özellikle Arap ülkeleri temsilciliklerinin santral seslendirmelerinde, Arapça, Türkçe ve İngilizce seslendirme çalışmaları yaparak, telefonla arayan herkesin iletişimini rahat kurmasını sağlamaya çalışmaktayız. Havalimanlarında ise Arap ülkeleri vatandaşlarının doğru yönlendirilebilmesi için anons dublaj  yaparak, verilen hizmet kalitesini artırmaya ve işlemlerin kolaylaşmasını sağlamaya çalışmaktayız. Hizmetin kullanılacağı alana göre ve yapılan taleplere uygun olarak,  bu tarz çalışmaları Arap erkek veya bayan sanatçılarımız tarafından özenle yapılmaktadır. Birçok sektörde santral hizmet türünde daha yumuşak bir ses olması ve müşteri memnuniyetinin artırılabilmesi için bayan sanatçılar tarafından yapılacak olan işler tercih edilmektedir. Firmamız bünyesinde tüm seçeneklere uygun hizmet yapabilecek kadromuz mevcuttur.

SİZE BİR MESAJ VAR