İngilizce Seslendirme

İngilizce seslendirme, yaygın olarak dünyanın her yerinde ikinci dil olarak kabul edilen ve iletişimde kullanılan en fazla konuşulan dillerden biri haline gelmiştir. Bunun bilincinde olan ajansın dublaj ve seslendirmelerinde de yer verdiği en fazla tercih edilen dillerin arasında yer alıyor. Firma olarak reklam ajansı verdiği hizmette birçok sanatsal faaliyette ve etkinlikte yer almışlardır. TV ve radyo programlarında ve en büyük oyun sahnelerinde de seslendirme olarak perdenin arka kısmında her zaman yer almışlardır.

Profesyonel İngilizce Seslendirme Neden Önemli?

İngilizce Seslendirme

Yaygın olarak kullanılan ingilizce seslendirme dilinin genel özelliklerinden biri de dünya çapında ikinci iletişim dili haline gelmesidir. Örneğin; Çinli bir vatandaşın, Çinli olmayan diğer kişilerle iletişim kuracağında tercih ettiği

dil İngilizcedir. Bu durum ülkelerin İngilizceyi bir iletişim dili kabul etmesi ve yayınlarında, belgelerinde, filmlerinde, müziklerinde, tiyatrolarında, yayınlarında ve açıklamalarında kullandığı bir dil haline gelmiştir. Bu yüzden bu tür çalışmalar ajans tarafından önemsenmiştir.

Birçok İngilizceden Türkçeye dublaj olarak giren eğlenceli, renkli, bilgilendirmeye yönelik ve izleme odaklı seslendirmeleri olmuştur. İngilizce dublaj önemli olduğu kadar, profesyonel şekilde yapılması da önemli bir durumdur. Bu alanda ödül alan ajansın aynı zamanda birçok röportajını yaptığı canlı yayınları takip edebilirsiniz. Gerçek sesi ve anlatılmak istenen metnin anlamını dinleyiciye aktarmak için profesyonel olarak ingiliz aksanının kullanılması tercih ediliyor.

İngiliz Aksanı İle Dublaj ve Seslendirme Yapıyoruz!

İngilizce seslendirme yaparken, kullanılan ana dilin telaffuzu önemlidir. Türkçe aksanında çevirisi ve dublajı yapılan seslendirmelerde %100 profesyonel olan ajans ekip çalışmaları ile aksan konusunda da büyük bir başarı elde etmiştir. Dublaj yapan profesyonel ekibin seslendirdiği yabancı dil aksanında milletleri belli olmayacak derecede çalışmalarına detay katarlar. Birçok yayın ve metin seslendirmesinde yer alan ekibin göstermiş olduğu başarılarda görülmeye değerdir. Türkçe metin ve yayınların İngilizce olarak dublajının yapılması ve ünlü seslendirmelerinin yapılması sayesinde uygun olan ses tonları da yakalanmıştır.

Orijinal ana dilin birebir aynısını veren seslendirmeler sayesinde konu ile alakalı olan görsel ve diğer video anlatım içerikleri daha kesin bir hal alacaktır.Sadece dijital ortam ile kalmayıp sanatsal etkinliklerde düzenlenen görsel ve gölge oyunu dublajlarında da kendini göstermeyi başarmıştır. Bu sayede seslendirmesi yapılan İngilizce metin, izleme içeriği, anlatım metni, sanatsal faaliyetler gibi birçok konuda aksan kullanımlarına gidiliyor.

Yabancidilses.com’u Tercih Etmeniz İçin 5 Neden?

İngilizce seslendirme yapılan etkinlik ve programlar için kendinizi daha iyi temsil etmek ve yapılan sunumun dinleyiciye olduğu gibi net bir şekilde geçerek etkilemesini istiyorsanız kaliteli bir ajansa ihtiyacınız var demektir. Yabancidilses.com seslendirme ajansı firmasını tercih etmenizde etkili olacak o 5 kurala gelinecek olursa;

Metin seslendirme ve ana dil aksanının kullanılmasında %100 başarı göstermiş olan ajanstır. Bu nedenle 50’den fazla ana dile hakim olan profesyonel ekip anlayışı ile seslendirmelerde olan başarısını da ödül olarak kanıtlamıştır.

Seslendirme fiyatları dublajın kullanılacağı alana ve duruma göre farklı aralıklarda belirlenmiştir. Belirlenen fiyat aralıkları müşterilerini zorlamayan ve en profesyonel çalışmalarda bile en uygun şekilde yardımcı olan firmadır. Fiyat önceliği olmayan ve yaptıkları işi büyük derecede önemseyen kaliteli ender ajanslardandır.

Acil seslendirme ve anlık ihtiyaç duyulan dublaj rollerinde yer alacak olan ekip çalışanları mevcuttur. Ana diline ve yabancı dillere hakim olan çalışma programı ile acil gerekli olunan durumlarda dublaj, canlandırma, seslendirme ve metin okumaları yapılıyor.

Kurumumuz bünyesinde gereken durumlarda kendi ana dili gibi kullanan uzman dublaj seslendiricileri sayesinde, ihtiyacınız olduğu her durumda iletişim kuracağınız 7/24 online olan çağrı merkezi ve ajans telefon numaraları vardır. En iyi dublaj için en iyi aksan sloganı ile hareket eden ajanslardan biridir.

Yabancı diller ve aksanı konusunda 50 ana dilden 50 farklı kişiyi statüsünde bulundurması ve bunun dışında çözümsüz kalmayan etkinlik dublajları ile müşterilerini ve destek isteyenleri her zaman hayran bırakan bir ekip kitlesi ile çalışmaktadır.

İngilizce Seslendirme Olarak Neler Sunuyoruz?

İngilizce seslendirme yaparken verilen hizmette metin, belgesel, tiyatro, film, çizgi film, dizi, program, yayın, tiyatro ve diğer sanatsal faaliyetlerin hemen hepsine yönelik olarak seslendirme çalışmalarına yer veriliyor. Destek ve dil dublajında yapılan ekibin belirlenerek üzerinde profesyonel düzenlemeler yaparak, gerçekte anlatılmak istenen detayı olduğu gibi yansıtan çalışmalar yer alıyor. Plan ve çalışma sırasında müşterileri memnuniyeti ve istekleri de göz önüne alınarak daha kapsamlı çalışmalar için hizmet vermeyi amaç ediniyor.

Verilen hizmet ile yabancı olan aksanı birebir yansıtan ve dublaj sırasında dikkat edilmesi gereken önemli kesitler vurgulanıyor. Bu sayede metin veya hangi konuda yapılıyorsa seslendirme birebir yaşıyormuş gibi ciddiye alınan iş disiplinine hakimlik mevcuttur. Seslendirme alanında ana dile hakim olunması ve aksanların gerçekçi kullanılması sayesinde dublaj konusunda birçok hizmeti sunan çalışmalara yer veriliyor.

İNGİLİZCE SESLENDİRME SIK SORULAN SORULAR

İngilizce Seslendirme Ücretleri Ne Kadar?

İngilizce seslendirme fiyatları dublajın kullanılacağı alana ve duruma göre farklı aralıklarda belirlenmiştir. Belirlenen fiyat aralıkları müşterilerimizi zorlamayan ve en profesyonel çalışmalarda bile en uygun şekilde yardımcı olan firmamızın önceliği yaptığımız işi önemseyen kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

İnceleme

product image
Puan
1star1star1star1star1star
Aldığı Oy
3 based on 30 votes
Marka adı
Yabancı Dil Ses
Ürün adı
İngilizce Seslendirme

İngilizce Seslendirmede Neler Yapıyoruz?

İngilizce Seslendirme hizmetimizde Reklam Seslendirme, Santral Seslendirme, Tanıtım Seslendirme, Mağaza Anons, Haber Seslendirme, Jingle Seslendirme gibi bir çok hizmet sağlamaktayız.

İnceleme

product image
Puan
1star1star1star1star1star
Aldığı Oy
3 based on 30 votes
Marka adı
Yabancı Dil Ses
Ürün adı
İngilizce Seslendirme

Yabancidilses.com’u Neden Tercih Etmelisiniz?

Metin seslendirme ve ana dil aksanının kullanılmasında %100 başarı göstermiş olan ajanstır. Yabancı diller ve aksanı konusunda 50 ana dilden 50 farklı kişiyi statüsünde bulundurması ve bunun dışında çözümsüz kalmayan etkinlik dublajları ile müşterilerini ve destek isteyenleri her zaman hayran bırakan bir ekip kitlesi ile çalışmaktadır.

İnceleme

product image
Puan
1star1star1star1star1star
Aldığı Oy
3 based on 30 votes
Marka adı
Yabancı Dil Ses
Ürün adı
İngilizce Seslendirme

İNGİLİZCE SESLENDİRME NELER YAPIYORUZ?

 • İngilizce Reklam Seslendirme
 • İngilizce Santral Seslendirme
 • İngilizce Tanıtım Seslendirme
 • İngilizce Mağaza Anons
 • İngilizce Haber Seslendirme
 • İngilizce Jingle Seslendirme
 • İngilizce E-Kitap Seslendirme
 • İngilizce DJ Jingle Seslendirme
 • İngilizce Tesis Anonsu
 • İngilizce Sesli Mesaj Seslendirme
 • İngilizce Medikal Seslendirme
 • İngilizce Belgesel Seslendirme
 • İngilizce IVR Seslendirme
 • İngilizce Eğitim Filmi
 • İngilizce Santral Anons
 • İngilizce Seçim Seslendirme
 • İngilizce Yabancı Dil Seslendirme
 • İngilizce Animasyon Seslendirme

İNGİLİZCE SESLENDİRME HİZMETLERİ

İngilizce tanıtım filmleri ile kurumsal firmalara yıllardır en iyi sesleri ve en uygun fiyat garantisi sunmaktayız. Yabancı Dil Ses olarak ingilizce seslendirme ihtiyacı olan firmalara, kurumsal tanıtım filmlerinde kullanmak üzere, istediği ülkeye ve aksana göre ana dili ingilizce olan seslendirme sanatçılarımız ile çözüm olmaktayız. Herhangi bir ingilizce ses ihtiyacınızda firmamız ücretsiz danışmanlık hizmeti ile beraber hizmet vermektedir

Büyük firmalarda kullanılan ve çeşitli fonksiyonları bulunan IVR sesli yanıt sistemi, firmalara büyük bir kurumsallık katmaktadır. Geniş fonksiyonlu olması şirketlere büyük fırsatlar sunmaktadır.  Örnek olarak santral üzerinden personelinize ait ayrı numara verebilir veya fatura ödemesi alabilirsiniz. IVR hizmetinin bu kadar kullanılabilir olması, kullanımını da geniş bir şekilde arttırmaktadır. Yabancı Dil Ses firması geniş ingilizce ses kadrosu ile yabancı dil de ıvr seslendirmesi ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızda.

Reklamlarda vermek istediğiniz mesaj çok önemlidir. Bu mesajı verirken seslendirme bu işin vazgeçilmez bir noktasıdır. Seslendirme sanatçısı reklam içinde yapmış olduğu vurgu ve tonlamalar ile reklamınızın etkisini daha da arttırabilir. Bu seslendirme sırasında kullanılan ses, ülkesinde ünlü ve güçlü bir ses ise, reklamın etkisi kalıcı hale gelmektedir. Yabancı Dil Ses firması olarak ingilizce reklam seslendirme ihtiyaçlarınıza, anadili ingilizce olan ve ülkelerinde tanınmış ve güçlü sesler ile çözümler sunmaktayız.

Santraller firmaların işlerini kolaylaştıran ve yaygın olarak kullanılan aletlerdir. Santrallerde profesyonel sesler kullanarak kurumsallaşma yolunda bir adım daha atabilirsiniz. Her türlü santrale uyumlu ingilizce santral seslendirme hizmeti sunmaktayız.

MÜŞTERİLERİMİZİN YORUMLARI

Erkak Avatar
Ömer F.
Şirket Müdürü

Fuarda kullanmak üzere hazırlatmış olduğumuz reklam filminde, ses ihtiyacımızı Yabancı Dil Ses firmasından karşıladık. Almış olduğumuz hizmet boyunca çok yardımcı oldular. Kendilerini şiddetle tavsiye ediyorum.

Erkak Avatar
Can A.
Ajans Müdürü

Müşterimizin tanıtım filmi için ingilizce seslendirme konusunda kendileri ile çalışmamız oldu. Siparişimiz süresince çok ilgililerdi ve herhangi bir sorun yaşamadık. Tanıtım filmi Gökhan Beyin ses konusunda revizeleri ile büyük beğeni topladı. Diğer projemizde görüşmek üzere.

Erkak Avatar
Yunus E.
Halkla İlişkiler ve Tanıtım Uzmanı

Yabancı Dil Ses firmasına seslendirme için başvurduk. İstediğimiz dil ingilizce olduğundan ve ülkesinde ünlü olan bir ses aradığından küçükte olsa endişemiz bulunuyordu. Ancak firmanın ses sanatçılarının hepsi oldukça profesyonel ve ücretsiz olarakta danışmanlık hizmeti de verdiler. Yardımları için teşekkürler.

Kadın Avatar
Ayşe E.
Pazarlama Müdürü

Yurtdışında yayınlayacağımız bir tanıtım filmi konusunda ajansımız tarafından bulunan Yabanci Dil Ses firmasıyla çalışma fırsatımız oldu. Filmde kullanacağımız sesi seçtikten sonra hızlıca isteklerimizi yerine getirdiler. Firmanın müşteri ile ilişkileri çok iyi olduğunu söyleyebilirim. İsteklerinizi doğruca anlayıp, istediniz gibi projenizi teslim ediyorlar.

İnceleme
product image
Puan
1star1star1star1star1star
Aldığı Oy
3 based on 30 votes
Marka adı
Yabancı Dil Ses
Ürün adı
İngilizce Seslendirme