İngilizce Seslendirme

İngiliz İngilizcesi Seslendirme

İngiliz İngilizcesi Seslendirme

Amerikan İngilizcesi Seslendirme

Amerikan İngilizcesi Seslendirme

İngilizce seslendirme, yaygın olarak dünyanın her yerinde ikinci dil olarak kabul edilen ve iletişimde kullanılan en fazla konuşulan dillerden biri haline gelmiştir. Bunun bilincinde olan ajansın dublaj ve seslendirmelerinde de yer verdiği en fazla tercih edilen dillerin arasında İngilizce seslendirme de yer alıyor. İngilizce seslendirme reklam ajansı olarak verdiği hizmette birçok sanatsal faaliyette ve etkinlikte yer almışlardır. TV ve radyo programlarında ve en büyük oyun sahnelerinde de seslendirme olarak perdenin arka kısmında her zaman yer almışlardır.

Profesyonel İngilizce Seslendirme Neden Önemli?

İngilizce Seslendirme

Yaygın olarak kullanılan ingilizce seslendirme dilinin genel özelliklerinden biri de dünya çapında ikinci iletişim dili haline gelmesidir. Örneğin; Çinli bir vatandaşın, Çinli olmayan diğer kişilerle iletişim kuracağında tercih ettiği

dil İngilizcedir. Bu durum ülkelerin İngilizceyi bir iletişim dili kabul etmesi ve yayınlarında, belgelerinde, filmlerinde, müziklerinde, tiyatrolarında, yayınlarında ve açıklamalarında kullandığı bir dil haline gelmiştir. Bu yüzden İngilizce seslendirme ve dublajlar ajans tarafından önemsenmiştir.

Birçok İngilizceden Türkçeye dublaj olarak giren eğlenceli, renkli, bilgilendirmeye yönelik ve izleme odaklı seslendirmeleri olmuştur. İngilizce dublaj bu yüzden seslendirmelerde önemli olduğu kadar, profesyonel şekilde yapılması da önemli bir durumdur. İngilizce seslendirme konusunda ödül alan ajansın aynı zamanda birçok röportajını yaptığı canlı yayınları takip edebilirsiniz. Gerçek sesi ve anlatılmak istenen metnin anlamını dinleyiciye aktarmak için profesyonel İngilizce seslendirme aksanının kullanılması tercih ediliyor.

İngiliz Aksanı İle Dublaj ve Seslendirme Yapıyoruz!

İngilizce seslendirme yaparken, kullanılan ana dilin telaffuzu önemlidir. Türkçe aksanında çevirisi ve dublajı yapılan seslendirmelerde %100 profesyonel olan ajans ekip çalışmaları ile aksan konusunda da büyük bir başarı elde etmiştir. Dublaj yapan profesyonel ekibin seslendirdi yabancı dil aksanında milletleri belli olmayacak derecede çalışmalarına detay katarlar. Birçok yayın ve metin seslendirmesinde yer alan ekibin göstermiş olduğu başarılarda görülmeye değerdir. Türkçe metin ve yayınların İngilizce olarak dublajının yapılması ve ünlü seslendirmelerinin yapılması sayesinde uygun olan ses tonları da yakalanmıştır.

Orijinal ana dilin birebir aynısını veren seslendirmeler sayesinde İngilizce seslendirme ile alakalı olan görsel ve diğer video anlatım içerikleri daha kesin bir hal alacaktır. Seslendirmeler sadece dijital ortam ile kalmayıp sanatsal etkinliklerde düzenlenen görsel ve gölge oyunu dublajlarında da kendini göstermeyi başarmıştır. Bu sayede seslendirmesi yapılan İngilizce metin, izleme içeriği, anlatım metni, sanatsal faaliyetler gibi birçok konuda aksan kullanımlarına gidiliyor.

Yabancidilses.com’u Tercih Etmeniz İçin 5 Neden?

İngilizce seslendirme yapılan etkinlik ve programlar için kendinizi daha iyi temsil etmek ve yapılan sunumun dinleyiciye olduğu gibi net bir şekilde geçerek etkilemesini istiyorsanız kaliteli bir ajansa ihtiyacınız var demektir. Yabancidilses.com’u tercih etmenizde etkili olacak o 5 kurala gelinecek olursa;

Metin seslendirme ve ana dil aksanının kullanılmasında %100 başarı göstermiş olan ajanstır. Bu nedenle 50’den fazla ana dile hakim olan profesyonel ekip anlayışı ile seslendirmelerde olan başarısını da ödül olarak kanıtlamıştır.

Seslendirme fiyatları dublajın kullanılacağı alana ve duruma göre farklı aralıklarda belirlenmiştir. Belirlenen fiyat aralıkları müşterilerini zorlamayan ve en profesyonel çalışmalarda bile en uygun şekilde yardımcı olan firmadır. Fiyat önceliği olmayan ve yaptıkları işi büyük derecede önemseyen kaliteli ender ajanslardandır.

Acil seslendirme ve anlık ihtiyaç duyulan dublaj rollerinde yer alacak olan ekip çalışanları mevcuttur. Ana diline ve yabancı dillere hakim olan çalışma programı ile acil gerekli olunan durumlarda dublaj, canlandırma, seslendirme ve metin okumaları yapılıyor.

İngilizce seslendirme gereken durumlarda kendi ana dili gibi kullanan uzman dublaj seslendiricileri sayesinde, ihtiyacınız olduğu her durumda iletişim kuracağınız 7/24 online olan çağrı merkezi ve ajans telefon numaraları vardır. En iyi dublaj için en iyi aksan sloganı ile hareket eden ajanslardan biridir.

Yabancı diller ve aksanı konusunda 50 ana dilden 50 farklı kişiyi statüsünde bulundurması ve bunun dışında çözümsüz kalmayan etkinlik dublajları ile müşterilerini ve destek isteyenleri her zaman hayran bırakan bir ekip kitlesi ile çalışmaktadır.

İngilizce Seslendirme Olarak Neler Sunuyoruz?

İngilizce seslendirme yaparken verilen hizmette metin, belgesel, tiyatro, film, çizgi film, dizi, program, yayın, tiyatro ve diğer sanatsal faaliyetlerin hemen hepsine yönelik olarak seslendirme çalışmalarına yer veriliyor. Destek ve dil dublajında ingilizce seslendirme yapılan ekibin belirlenerek üzerinde profesyonel düzenlemeler yaparak, gerçekte anlatılmak istenen detayı olduğu gibi yansıtan çalışmalar yer alıyor. Plan ve çalışma sırasında müşterileri memnuniyeti ve istekleri de göz önüne alınarak daha kapsamlı çalışmalar için hizmet vermeyi amaç ediniyor.

İngilizce seslendirme ile yabancı olan aksanı birebir yansıtan ve dublaj sırasında dikkat edilmesi gereken önemli kesitler vurgulanıyor. Bu sayede metin veya hangi konuda yapılıyorsa seslendirme birebir yaşıyormuş gibi ciddiye alınan iş disiplinine hakimlik mevcuttur. Seslendirme alanında ana dile hakim olunması ve aksanların gerçekçi kullanılması sayesinde dublaj konusunda birçok hizmeti sunan çalışmalara yer veriliyor.