Dato
Erkek Ses
Dato
Erkek Ses
Goga
Erkek Ses
Goga
Erkek Ses
Guras
Erkek Ses
Guras
Erkek Ses
Kura
Erkek Ses
Kura
Erkek Ses
Lasha
Erkek Ses
Lasha
Erkek Ses
Mikso
Erkek Ses
Mikso
Erkek Ses
Tako
Erkek Ses
Tako
Erkek Ses
Tariel
Erkek Ses
Tariel
Erkek Ses
Valeri
Erkek Ses
Valeri
Erkek Ses
Valikana
Erkek Ses
Valikana
Erkek Ses
Zaza
Erkek Ses
Zaza
Erkek Ses
Diana
Kadın Ses
Diana
Kadın Ses
Katya
Kadın Ses
Katya
Kadın Ses
Kuancha
Kadın Ses
Kuancha
Kadın Ses
Kyvan
Kadın Ses
Kyvan
Kadın Ses
Marika
Kadın Ses
Marika
Kadın Ses
Meryem
Kadın Ses
Meryem
Kadın Ses
Nino
Kadın Ses
Nino
Kadın Ses

Gürcüce Seslendirme HİZMETLERİ NELERDİR?

Dünya üzerinde insanlar arasında iletişim sağlayan birden fazla dil vardır. Kendisine ait dili olmayan bir millet olmadığını düşünürsek, dillerin fazlalığı konusunda da şüphe etmeyiz. Gürcüce de dünya üzerinde çok konuşulan diller arasında yer almaktadır. Gürcüce, Gürcistan’ın resmî dili olup; Kafkas halkı olan Gürcülerin konuştuğu bir dildir. Kartli diyalekti (Doğu Gürcücesi) temelinde gelişmiş Modern Gürcüce, 5. yüzyıldan itibaren Gürcü edebiyatının tek dili olmuştur. Kartli diyalekti, günümüz Gürcistan'ında da halen sık bir şekilde ve özellikle şirket adlarında, reklamlarda ve bilgisayara Gürcüce metinleri girerken kullanılmaya devam etmektedir. Gürcistan’da yaşayan 3,9 milyon kişi(nüfusun yüzde 83’ü) ana dili olarak Gürcüce konuşmaktadır. Ayrıca yurtdışında, Türkiye, Azerbeycan , İran, ABD, Rusya ve Avrupa’da bu dili kullanan yaklaşık 500.000 kişi vardır. Gürcüce, Gürcülerin etnografik gruplarının, diğer Kartveli dilleri olan Megrelce, Svanca  konuşan halkın da edebiyat dilidir. Öte yandan Gürcistan Yahudilerinin konuştuğu ve Gruzinik olarak adlandırılan dili de Gürcistan’da 20.000 kişi ve ayrıca başka yerlerde 65.000 kişi (İsrail’de 60.000 kişi) konuşmaktadır. Gürcüce konuşulan coğrafyanın kısıtlı olduğunu düşündüğümüz zaman bu dili herkesin bilmesinin pek olanaklı olmadığını görürüz. İşte bu kısımda ihtiyacınız olan iletişimi Gürcüce seslendirme hizmeti ile sağlayabilirsiniz. Pek çok farklı alanda etkin ses kayıt ve tasarım programımız sayesinde Gürcülerle Gürcüce bilmeye gerek kalmadan kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz. 50 farklı dilde 1000 çevirmeni ile hizmet veren Yabancı Dil Ses seslendirme ajansı, ihtiyaç duyduğunuz alanda iletişim sağlayabilmeniz için sizlere yardımcı olabilecek donanımda ve yeterliliktedir. Gürcüce ses hizmetimiz ile seslendirme dışında dublaj ve çeviri gibi hizmetlerden de faydalanabileceksiniz.

Gürcüce Seslendirme Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Amatörce yapılan ses hizmetleri ile profesyonelce yapılan hizmetler arasındaki fark açıktır. Her dilin farklı aksanlarını olduğunu düşündüğümüz zaman yapılan bu iş, işinin profesyonel kişiler tarafından yapılmasının önemini anlarız. Yapılan projelerde kullanılacak ses, projenin kalitesini ve başarısını etkileyen en önemli faktörler arasında yer alır. Örnek verecek olursak; reklamlar için yapılan ses işlerinde iyi bir ses tasarımı stratejisi ile fark yaratıp, rakiplerin önüne geçmek mümkündür. Birçok dilde kalitesini kanıtlamış olan firmamızdan alacağınız Gürcüce Seslendirme hizmeti ile reklamlarınız, dublaj veya metin ses kayıt gibi çeşitli işlerinizde kaliteli ve başarılı bir sonuç elde edebilirsiniz.

Yabancı Dil Seslendirme Olarak Sizlere Sunduğumuz Hizmetler

Ajansımızın belirlediği fiyat aralıklarına göre sizlere sağladığımız çok çeşitli hizmetlerimiz mevcuttur. Bunlardan bazıları; ses kayıt, tasarım, reklam, tanıtım, işitsel sanat gösterileri, tiyatro metinleri, film ve diziler için sahne ses tasarımları, belgelerin sunumu, santral seslendirme işlemleri daha birçok konuda yabancı dil ses kayıt ve tasarım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Firmamız dünyanın en iyi seslerini, en uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Reklamlarda anlatmak istediğinizi en iyi sesler ile aktarabilmek için gerekli prodüksiyon altyapısını hazırlayarak sizlere en iyi ve en profesyonel hizmeti veriyoruz. Web sitemizde bulunan birçok dile ait kadın ve erkek örnek ses kayıtlarını dinleyerek fikir edinebilirsiniz. Santral anonslarının kalitesi firmanızın vizyonunu karşı tarafa aktarma açısından önemlidir. Yabancı Dil Ses firmamız 50 farklı dilde 1000 ses uzmanı ile birçok dilde hizmet veren, 20 yıldır gelişen ve sektöründe öncü konumdadır. Dolayısıyla gönül rahatlığıyla santral ses kayıt, dublaj, reklam, tanıtım, metin ses tasarımı ve daha birçok konuda uygun fiyatlar ile yabancı dil ses firmamızdan en iyi hizmeti alabilirsiniz. Gürcüce seslendirme hizmeti dışında birçok dilde verdiğimiz hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve ayrıcalıklı fiyatlar ile kaliteli bir hizmet almak için sitemizde bulunan iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

SİZE BİR MESAJ VAR