İbranice Seslendirme

ELI
IBR109
ELI IBR109
GILAD
IBR101
GILAD IBR101
HAG
IBR102
HAG IBR102
HAİM
IBR108
HAİM IBR108
JOE
IBR103
JOE IBR103
LEON
IBR104
LEON IBR104
SNIR
IBR105
SNIR IBR105
UDI
IBR106
UDI IBR106
URI
IBR110
URI IBR110
URIEL
IBR107
URIEL IBR107
HADAR
IBR206
HADAR IBR206
IRIT
IBR201
IRIT IBR201
LILA
IBR202
LILA IBR202
JASMIN
IBR205
JASMIN IBR205
MIKA
IBR203
MIKA IBR203
TALLY
IBR204
TALLY IBR204

Dil en etkili iletişim aracı olarak bilinmektedir. Bu nedenle doğru kullanılması çok önemlidir. Aynı toplumda yaşayan insanların anlaşabilmesi için zorunlu olan dilin, gelişen teknolojiyle birlikte uluslararası etkileşimde de kullanılması gerekliliği ortaya çıkmaktadır.

Bu nedenle farklı dilleri konuşan toplumların iletişimini kolaylaştırmak ve etkileşimlerini arttırmak amacıyla seslendirme hizmetleri yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bu kadar önemli bir yeri olan ve gerekliliği tartışılmaz olan dublaj işlemleri orijinal dildeki yayının başka bir dile çevrilerek o dili kullanan insanlara sunulmasıdır.

İbranice Seslendirme Hizmetlerinin Popülaritesinin Nedenleri

Özellikle İbranice dili dünya genelinin dörtte birlik kısmı tarafından konuşulmaktadır. Bu nedenle bu sektörde büyük bir alanı kaplamaktadır. Bu kadar etkin bir şekilde konuşulan İbranicenin ses tasarım işlemlerinde sıklıkla kullanılması şaşırtıcı olmasa gerek.

İbranice, köklü bir geçmişe sahip olması nedeniyle geniş bir alana yayılmaktadır. Oldukça kalabalık bir nüfusa sahip olması nedeniyle, İbranice dublaj ve metin çevirileri çok rağbet görmektedir.

Ticaret alanında da dünya genelinde sayısız firma İsrail’de yatırım yapmaktadır. Bu nedenle çok daha fazla kişiye ulaşabilmek ve müşteri sayısını arttırmak için gerekli mesajların bu kişilere etkili bir şekilde aktarılması büyük önem taşımaktadır.

Kaliteli İbranice Seslendirme Nasıl Olur?

Ticari ilişkileri geliştirmek amacıyla iletişimi arttırmak için kullanılan İbranice, zor öğrenilen bir dildir. Bu nedenle seslendirecek olan kişinin bu alanda çok iyi bir eğitim alması şarttır.

Hem çok uzun bir süreç gerektiren bu eğitimle İbraniceyi öğrenmek hem de etkili ve anlaşılır bir şekilde sese dökebilme yeteneğine sahip olmak gerekir. Ayrıca jest ve mimikler ile desteklenmeyen bir hizmet başarılı bir işin önünde engel teşkil edecektir. Konuşurken vurgu ve tonlamalarda başarılı olmak ise en çok ihtiyaç duyulan nitelikler arasında yer almaktadır.

İşlemlerin yapılacağı alanın özel olarak hazırlanması önemlidir. Örneğin duvarları yalıtımlı olmalıdır. Aksi takdirde ses kaydı pürüzlü olacağı için kaliteli bir hizmet sağlanamaz. Ayrıca modern teknolojinin takip edilerek donanımların her biri düzenli revize edilmelidir.

İbranice Seslendirme Hizmetlerinin Kullanıldığı Alanlar Nelerdir?

Başarılı bir İbranice seslendirme kesinlikle donanımlı ve iyi eğitimli kişilerce yapılmalıdır. Oldukça yaygın bir şekilde kullanılan bu hizmetin sunulduğu alanlardan bazıları şunlardır:

 • Seyahat ve kültür gezileri,
 • Hava limanları,
 • Belgeseller,
 • Eğitim ekipmanları,
 • İnternet ile ilişkili teknolojik cihazlar,
 • Kamu spotu,
 • Tanıtım filmleri,
 • Dövüş sanatları müsabakaları,
 • Sinema filmleri,
 • Santral seslendirme hizmeti,
 • Reklam ve tanıtım filmleri,
 • E-kitaplar, şeklinde sıralanabilir.

İbranice Seslendirme Hizmetlerinde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İletişim kurabilmek, anlamak ve anlaşılmak adına dile tamamıyla hakim olmak gerekir.

Büyük bir geçmişe sahip olan bu dille, geleceğe ışık tutan gelişmeleri takip edebilmek ve bu gelişimde yer alabilirsiniz. Bu nedenle her geçen gün daha da önemli bir yere gelen İbranice ses tasarımı ve metin çevirisi hizmetleri, bu sektörde vazgeçilmezler arasındadır. Birçok sektörde İbranice seslendirme etkin bir şekilde kullanılmakta ve gün be gün kullanımı artmaktadır.

Ortalama 7 milyon kişi tarafından konuşulan bu dil İsrail’in resmi dili olarak kullanılmaktadır. Ayrıca ABD, Avustralya, Kanada, Almanya, Filistin, Panama ve İngiltere’de de çok sayıda kişi İbranice konuşmaktadır.

Ülkemizde İbranice seslendirme, dublaj ve metin çevirileri hizmeti veren birçok kuruluş mevcuttur. Bunlardan çok azı bu işi hakkını vererek yapmaktadır.

Uzman ekibi ve modern teknolojisiyle kaliteli hizmet sunmayı kendine görev edinen “yabancidilses.com” seslendirme ajansı, bu sektörün öncüleri arasındadır. Web sitedeki İbranice demoları inceleyebilir ve verilen hizmetlerle ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Şirketimiz başarıya giden yolda sizlerle ortaklık kurmaktan mutlu olacaktır.