Alex
Erkek Ses
Alex
Erkek Ses
Maksim
Erkek Ses
Maksim
Erkek Ses
Vitalii
Erkek Ses
Vitalii
Erkek Ses
Vlad
Erkek Ses
Vlad
Erkek Ses
Aliona
Kad─▒n Ses
Aliona
Kad─▒n Ses
Anastasya
Kad─▒n Ses
Anastasya
Kad─▒n Ses
Dana
Kad─▒n Ses
Dana
Kad─▒n Ses
Doina
Kad─▒n Ses
Doina
Kad─▒n Ses
Irina
Kad─▒n Ses
Irina
Kad─▒n Ses
Kate
Kad─▒n Ses
Kate
Kad─▒n Ses
Mairana
Kad─▒n Ses
Mairana
Kad─▒n Ses

Moldovyaca Seslendirme H─░ZMETLER─░ NELERD─░R?

Moldovaca dili, Moldova’n─▒n resmi dilidir. Rumence ile ayn─▒ dil olan Moldovac─▒y─▒ dünya üzerinde yakla┼č─▒k olarak iki 2,6 milyon insan kullanmaktad─▒r. Günümüzde Moldovacan─▒n bir Rumen lehçesi mi yoksa ayr─▒ bir dil mi oldu─ču konusunda çok fazla tart─▒┼čma bulunmaktad─▒r. Ancak birçok dilbilimciye göre Moldovaca ve Rumence ayn─▒d─▒r. Ba┼čka dilbilimcilere göre ise ayn─▒ dilin kar┼č─▒l─▒kl─▒ anla┼č─▒l─▒r lehçeleridir. Bu dil Frans─▒zca ve Portekizce dilleri gibi Hint – Avrupa dillerinin alt grubu olan Latin dil grubuna mensuptur. Dil üzerinde Latincenin etkisi çok büyüktür ve Gramer yap─▒s─▒ olarak Latinceye benzemektedir. Firmam─▒z ses ve dublaj hizmetlerinde 52 dilde 1000 çal─▒┼čan─▒ ile hizmet vermektedir. Her bir ses tasar─▒m ve kayd─▒ en yüksek teknoloji ile donat─▒lm─▒┼č stüdyolarda üretilmektedir. Konusunda uzman ses sanatç─▒lar─▒ ile çal─▒┼čarak her zaman en iyi hizmeti vermek için çal─▒┼č─▒yoruz.

Profesyonel Moldovaca Seslendirme Nas─▒l Yap─▒l─▒r?

Türkçe ile ortak sözcüklere sahip olan dilin alfabesi ise Kiril alfabesi de─čildir. ─░çerdi─či baz─▒ farkl─▒ harfler sebebi ile de modern Latin alfabesinden ayr─▒l─▒r. Ses aç─▒s─▒ndan Latin alfabesine benzemesi bu dilin kolay seslendirilmesini sa─člayan önemli bir etkendir. Birçok harfin telaffuzu Türkçeye de çok benzer. Geli┼čen ekonomik ┼čartlar ve küresel büyüme birçok dilin s─▒n─▒r─▒n─▒ ortadan kald─▒rm─▒┼čt─▒r. Özellikle Avrupa Birli─či ile bu bölgenin dil potansiyeli de çok fazla artm─▒┼čt─▒r. Moldovaca da önceleri daha kapal─▒ ve az bilinen bir dil olmas─▒na ra─čmen geli┼čmi┼č ve konu┼čan ki┼či say─▒s─▒ artm─▒┼čt─▒r. Özellikle turizm ve e─čitim alan─▒nda ülkede çok büyük çal─▒┼čmalar olmaktad─▒r. Dokümanlar─▒n ses ve dublaj hizmetleri konunun önemi yüzünden büyük dikkat ve hassasiyet istemektedir. Özel veya tüzel tüm uluslararas─▒ faaliyetlerde ülkeye adapte olmak önemlidir. Firmam─▒z sizin bu adapte sürecinizin en yüksek kalitede olmas─▒n─▒ sa─člamaktad─▒r. Moldova’n─▒n ekonomik yap─▒s─▒ ve d─▒┼č ülkelerle ba─člant─▒s─▒ günümüzde Moldovaca seslendirme hizmetlerine talebi artt─▒ran önemli bir etkendir firmalar ülkede kolay ileti┼čimi sa─člamak ve h─▒zl─▒ adapte olmak için görüntü ve ses dokümanlar─▒n─▒ Moldovacaya çevirmek istemektedirler. Ancak profesyonel ve kaliteli bir ses hizmeti elde etmek bu i┼čin ba┼čar─▒s─▒ için çok önemlidir. Yabanc─▒dilses.com olarak uzun y─▒llard─▒r ses ve dublaj hizmeti vermekteyiz. Dünyada en çok konu┼čulan diller dâhil birçok lehçelerde de bu hizmeti aksatmadan mü┼čterilerimize sunduk. Uzman ses sanatç─▒lar─▒m─▒z ile Moldovaca ses tasar─▒m, kay─▒t hizmetlerinde her zaman en iyiyi elde edersiniz.

Kaliteli Moldovaca Seslendirme Hizmetine Nas─▒l Sahip Okursunuz?

Firmam─▒z santral anonslar─▒ndan kar┼č─▒lama mesajlar─▒na, film veya dizilerden belgesellere, seminer ve seçim konu┼čmalar─▒ndan e─čitim materyallerine kadar çok çe┼čitli alanlarda seslendirme yapmaktad─▒r. Her dil için o dili ana dili olarak konu┼čan ses uzmanlar─▒ ile çal─▒┼čmaktay─▒z. Ses uzmanlar─▒m─▒z ses hizmet verilecek dilde konunun anlam bütünlü─čünü yakalamak için çok dikkatli çal─▒┼čmaktad─▒r. Hata pay─▒n─▒ s─▒f─▒ra indirmek için süreçlerimizi sürekli kontrol edip denetlemekteyiz. Ses sanatç─▒lar─▒ndan, teknisyenlerimize veya yönetmenlerimize kadar en yüksek kalitede i┼č için en do─čruyu üretip sunma hedefindeyiz. Tüm ses ve dublaj hizmetlerimizde do─čal ak─▒┼č korunmakta, tam zamanl─▒ senkronizasyonlar yap─▒larak dudak senkronizasyonlar─▒ sa─članmaktad─▒r. Yabanc─▒dilses.com  seslendirme ajans─▒ olarak firmam─▒zdan H─▒zl─▒ hizmet ve uygun fiyat avantaj─▒ ile Moldovaca dili olsun tüm dillerde en iyi hizmeti al─▒rs─▒n─▒z. Filminiz, diziniz ya da daha fazlas─▒ için size hatas─▒z ve do─čru ses hizmeti sunmak için çok çe┼čitli uzman ses sanatç─▒lar─▒na sahibiz. Her bir ses uzman─▒n─▒m ses hizmeti verdi─či dili ve lehçesine hâkim olarak i┼č yapmaktad─▒r. Web sitemizden ses hizmeti verdi─čimiz dilleri ve profesyonel ses sanatç─▒lar─▒m─▒z─▒n demo kay─▒tlar─▒n─▒ dinleme olana─č─▒ bulunmaktad─▒r. ─░htiyac─▒n─▒z olan diller için bizi araman─▒z yeterlidir.

S─░ZE B─░R MESAJ VAR