Aleksander
Erkek Ses
Aleksander
Erkek Ses
Dan
Erkek Ses
Dan
Erkek Ses
Lasse
Erkek Ses
Lasse
Erkek Ses
Roger
Erkek Ses
Roger
Erkek Ses
Scott
Erkek Ses
Scott
Erkek Ses
Trond
Erkek Ses
Trond
Erkek Ses
Anne
Kadın Ses
Anne
Kadın Ses
Camilla
Kadın Ses
Camilla
Kadın Ses
Charlotte
Kadın Ses
Charlotte
Kadın Ses
Helga
Kadın Ses
Helga
Kadın Ses
Ingvild
Kadın Ses
Ingvild
Kadın Ses

Norveççe Seslendirme HİZMETLERİ NELERDİR?

Norveççe dünya üzerinde 5 milyon civarında kişinin ana dilidir. Kuzey Cermen dil grubundan olan Norveççe asıl olarak Norveç’in ana dilidir. Ancak Danimarka, İsveç, Almanya, İngiltere, İspanya, Kanada ve Amerika’da da Norveç konuşulması artık sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Norveççe, İsveççe ve Danca dilleri ile de benzerlikler göstermektedir. Norveççe de yazım yani kitap dili olarak Bokmål ve yeni Norveççe olarak adlandırılan Nynorsk yaygın olarak kullanılmaktadır. Bugün okullarda ve kurumlarda dilin bu iki versiyonu da öğretilmekte ve kullanılmaktadır. Hatta bazı büyük gazeteler, politik dergiler yanı sıra birçok yerel gazete de bu iki dili birlikte kullanılıyor. Ayrıca bunlardan ayrı olarak da ülkede neredeyse her bölgenin de kendine has lehçe ve ağızları da bulunmaktadır. Kürselleşme ile sınırların ortadan kalması sebebi ile sadece kendi bölgesinde egemen olan Norveççe de dünyaya yayılmış ve ülkemizde de Norveççe seslendirme hizmetleri sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır.

Profesyonel Norveççe Seslendirme Neden Önemlidir

Her dilde olduğu gibi profesyonel ses hizmetlerinde de bu hizmeti verecek kişinin dilin vurgusuna, tonlamasına ve aksanına hâkim olması önemlidir. Ana dile hâkim olarak konu ya da metinlerin dublajını yapmak ve dinleyiciye anlaşılır şekilde ifade etmek gerekir. Norveççe ses hizmetleri film dublajlarından TV dizilerine, animasyonlardan belgesellere, canlı yayınlardan eğitim ya da e-kitaplara kadar çok çeşitli alanlarda yapılmaktadır. Firmamızın vermiş olduğu ses ve diğer tüm hizmetlerimizde kalite temel noktamızdır. Deneyimli ve yetenekli ses sanatçılarımız, çevirmen ekiplerimizle orijinal içeriği korurken en yüksek kalitede iş sunarız. Norveççe olsun diğer tüm dillerde olsun hızlı, kaliteli ve profesyonel çalışma olması gerekir. Bu üç koşullun her zaman aynı şekilde hizmetlerimizde olmazsa olmaz bir esastır. Hızlı olup kalitesiz ses hizmetleri ya da kaliteli olup yavaş, gecikmiş işler başarısız bir hizmettir. Firmamız, Norveççe seslendirme yanı sıra tüm dünya dillerinde verdiği ses ve dublaj hizmetlerinde kalitesini, hızını ve profesyonelliğini birçok defa kanıtlamıştır. Müşterilerimizin bilgilerine karşı gösterdiğiniz hassasiyet ve gizlilik ile en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Norveççe Seslendirme Hizmetinin Kullanılacağı Alanlar

Firmamız Norveççe verilen ses hizmetlerinde cihaz kalitesinden ses sanatçısının tonlama ve vurgusuna kadar dikkat etmektedir. Alanında uzman ses sanatçıları ile çalışarak, dilin kendi yapısını tam olarak karşıya vermektedir. Norveççe ses hizmeti alabileceğiniz alanları kısaca sıralarsak;

  • TV program ya da reklamları,
  • Kurumsal videolar,
  • Eğitim Videoları,
  • Film dublajları,
  • Çizgi film ve animasyon dublajları,
  • Sesli kitap, e-eğitim içerikleri,
  • Belgesel içerikleri,
  • Santral seslendirme, bekleme ses hizmetleri, şeklindedir.

Norveççe için hem erkek hem de kadın ses uzmanları ile Norveççe dilini yüzde yüz yerelleştirerek bu hizmeti veriyoruz. Tüm içerikleriniz Norveç kültürüne ve geleneklerine uygun şekilde uyarlanmaktadır.

Norveççe Seslendirme Hizmetinde Neden Firmamız Tercih Edilmelidir

Norveççe Seslendirme hizmetimizde birçok başarılı ses uzmanı ile çalışıyoruz. Tecrübeli ekibimiz her işi küçük ya da büyük ölçekli olmasına bakmadan kaliteli ve profesyonel şekilde tamamlamaktadır. Tüm ses, video formatlarında tecrübemizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre en yüksek standartları sunuyoruz. Uygun fiyat politikamız ve hızlı geri dönüş süremiz ile de hizmetlerimizi her zaman en üst seviyeye taşımak için çalışıyoruz. Firmamız seslendirme hizmetleri konusunda uzman ekibimiz Norveççe seslendirme hizmetleri yanı sıra tüm dünya dillerinde hizmet veriyor. Yabancıdilses.com seslendirme ajansı olarak mümkün olan en iyi dublaj hizmeti sağlamak için sürekli ses uzmanlarını geliştirip, yeni yetenekler de araştırmaktadır. Norveççe ses hizmetinden uygun fiyatlı, kaliteli şekilde yararlanmak için firmamızı arayabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm dillerde istek veya sorularınızı yanıtlamaktan mumluluk duyarız.

SİZE BİR MESAJ VAR