Danca Seslendirme

FLORIAN
DAN101
FLORIAN DAN101
HENRIK
DAN102
HENRIK DAN102
JAN
DAN103
JAN DAN103
KARL
DAN104
KARL DAN104
LAS
DAN105
LAS DAN105
MARTIN
DAN106
MARTIN DAN106
OWM
DAN107
OWM DAN107
TOBI
DAN108
TOBI DAN108
BENEDICTE
DAN201
BENEDICTE DAN201
CATHRINE
DAN202
CATHRINE DAN202
DITA
DAN203
DITA DAN203
MILLE
DAN204
MILLE DAN204
SASHA
DAN205
SASHA DAN205

Farklı alanlarda ve farklı dillerde seslendirme hizmeti sunan firmamız yetenekli ve tanınmış dublaj sanatçılarıyla çalışma fırsatı sunuyor. Dünyanın farklı ülkelerinde farklı gösterimlerin herkes tarafından paylaşılmasını sağlayan dublaj bizim için çok önemli bir iştir.

İşimizi sevgiyle ve keyifle yaparken ses teknikleri ve ses uyumu konusunda hassas davranıyoruz. Farklı dillerde dublaj yaparken dilin hâkim özelliklerine uygun olarak çalışmaları yürütüyoruz. Gündelik dil ve farklı yapımlarda kullanılan dil özellikleri değişebiliyor. Tam olarak anlamın yakalanabilmesi anlam ve biçimin örtüşmesi için doğru ses çalışmalarının yapılması gerekiyor. Dublaj seçiminizi firmanızdan yana yaparak her detayda profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Dublaj tekniklerine hâkim tanınmış dublaj sanatçılarıyla çalışma fırsatı sunan firmamız deneyimli ve markalaşmış bir firmadır. Dublaj denilince akla gelen bir firma olarak en büyük farklarımızdan biri onlarca dil seçeneğini bir arada sunmamızdır.

Danca gibi pek fazla bilinmeyen dillerde hizmet sunmaktayız. Macarca seslendirme, Yunanca seslendirme, Bulgarca seslendirme, Çince seslendirme, Urduca seslendirme, Letonca seslendirme gibi yabancı dillerde ses ve dublaj hizmetimiz dil özelliklerine uygun olarak geliştirilmektedir. Dil yapısı dublaj için oldukça önemlidir. Uyum yapımın seyredilmesinde büyük etkisi olan bir özelliktir. Dublajın uyumlu olması seslerin yadırganmamasını sağlar. İyi ve kaliteli olmayan bir dublaj yapımın seyredilmesini ya da dinlenmesini engeller. Bu nedenle biz yılların verdiği deneyimle dublajda ne kadar özenli olunması gerektiğini biliyor ve buna göre profesyonel işler çıkartıyoruz.

Danca Seslendirme Nasıl Yapılır?

Farklı bir dilde dublaj yapılırken her şeyden önce o dilin özelliklerinin iyi kavranması gerekir. Danca ses hizmeti verirken öncelikle dilin yapısal özelliklerine ve yapımdaki dil profiline bakıyoruz. Buna göre bir planlama yaparak en uyumlu şekilde dublaja yön veriyoruz.

Danca Kuzey Cermen Dil ailesinden gelen Danimarka’da konuşulan dildir. İskandinavca da olarak bilinen Danca dünya çapında beş milyonu aşkın kişi tarafından konuşulmaktadır. Özel seslerin kullanımı oldukça yaygın olan bu dil modernleştikçe özel seslerin kullanımı da azalmaktadır. Danca özel sesleri olan bir dildir.

Bu nedenle dublajda dikkat edilmesi gereken özel noktalar olabilir. Bir harfin söylenişi bir jestin ifadesi Danca dilinde farklıdır. Yapımlarda jest ve mimiklerle uyumlu olması gereken yabancı dil seslendirmeleri kullanılmalıdır. Firmamız jest ve mimiklerle uyumlu Danca seslendirme yapmaktadır. Danimarka kültürü daha soğuk jestlere sahiptir.

Yapımlarda da bu tür yaklaşımlar görülmektedir. Bunu bilerek dil yapısının özelliklerine göre dublaj hizmeti sunmaktayız. Danca dilinde sunduğumuz hizmetler arasında; Reklam filmleri, tanıtım filmleri, televizyon programları, diziler, filmler, animasyonlar gibi alanlarda ses hizmetleri yer almaktadır.

Profesyonel Danca Seslendirme Hizmetinde Neler Sunuyoruz

Dublaj firması seçilirken birçok kritere dikkat etmek gerekir. Dublaj firmamız tanınmış dublaj sanatçılarıyla çalışma fırsatı sunarken teknik donanım açısından güçlüdür. Farklı dillerde sunduğumuz dublaj hizmetlerinde her dil için özel uzmanlar projede çalışmaktadır.

Ses teknikleri, tonlamalar, jest ve mimik uyumu gibi detaylarda profesyonel kaliteyi her zaman yakalıyoruz. Seyircinin, dinleyicinin keyifle izleyip dinleyebileceği yapımların dublajlarına imzamızı atıyoruz.

Bir yapımın yayınlandığında izlenmesini sağlayan en önemli etkenlerden biri dublajın kalitesidir. Dublajın kaliteli olmaması o yayının izlenmesini ya da dinlenmesini zorlaştırır. Bir filmde ya da bir belgeselde kullanılan dublaj teknikleri farklıdır.

Firma olarak bu işte deneyimli ve donanımlı bir firmayız. İstenilen tüm kriterleri karşılayan hizmet standartları sunuyoruz. Ses hizmetleri konusunda yaratıcı çözüm ortağınız olurken en kaliteli dublaj hizmetini almanızı sağlıyoruz. Gurur duyacağınız yapımların oluşmasında ses ile ilgili tüm araçları sağlıyoruz. Ses tasarımları, kayıtları ve dublajları ile ilgili tüm detaylarda profesyonel çözüm ortağınız olarak hizmet sunuyoruz.