Filipince Seslendirme

ERKEK SESLER

BOB (TAGALOG)
FIL101
BOB (TAGALOG) FIL101

KADIN SESLER

VANESSA (TAGALOG)
FIL201
VANESSA (TAGALOG) FIL201

Filipince seslendirme, İngilizce seslendirme  ile birlikte Filipinlerde kullanılan resmi ve ulusal dillerden biridir. Avusturalya dillerinden biri olan Filipincenin en önemli kolu da Takalotçadır. Takalotça, ise bazen Filipinlerde kullanılan tüm dilere verilen ortam isim olarak da geçmektedir.

Filipinlerde aktif olarak 182 tane dil kullanılmaktadır. Ancak bunlardan dört tanesi konuşan kimse kalmadığı için artık geçerli değildir. Ülkede kullanılan yerli dillerin çoğu da Malayo-Polinezya dil grubundan gelmektedir.

Filipince günümüzde hem eğitim hem de resmi dil olarak kullanılmaktadır. Yabancıdilses.com seslendirme ajansı olarak tüm dünya dillerinde ve Filipince ses ve dublaj hizmeti vermekteyiz.Firmamız Filipince seslendirme hizmetinde özellikle dilin tonu ve vurgunsa dikkat ederek konuya uygun adaptasyonlar yapmaktadır.

Filipince Seslendirme Hizmetinde Nelere Dikkat Edilmelidir

Ülkemizde sadece turizm merkezi olarak görülse de ekonomik açıdan da ticari ilişkilerimiz bulunmaktadır. Özel veya kurumsal olsun, o bölge ile ilgili tüm diyaloglarda ülkenin ana dilinde iletişim kurulması ilişkileri olumlu yönde etkileyen ana unsurdur.

Ticari veya özel iletişimde çok dilli dillerde yerelleştirme çok önemlidir. Hele ki Filipince tarzındaki çok dilli, diller konusunda bu durum daha önemlidir. Konuşulan dilin çok fazla ve çeşitli olması bu dilin gün geçtikçe farklı kelime varyasyonlarının da ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Ses hizmetlerinde kalite için diksiyon, vurgu ve tonlamalar çok önemlidir. Ses hizmeti verilecek konu ne olursa olsun dilin kendi dinamiklerine göre dublajının yapılması gerekir. Bu şekilde yapılan işlemler daha doğal, anlaşılır ve kalite olacaktır.

Her ses hizmetinde kalite kadar hız da çok önemlidir. Hızlı rekabet ortamında az veya çok konuşulan diller diye düşünmeden kaliteli ve hızlı hizmet verilmesi gereklidir. Yabancıdilses.com olarak ses hizmetlerinde aksansız ya da gerekirse bölgesel aksanlar yanı sıra diğer lehçelere göre de hizmet vermekteyiz.

Filipince Seslendirme Hizmetlerinin Kullanıldığı Alanlar

Filipinler denilince akla hemen deniz, doğal yaşam ve birbirinden güzel adalar gelmektedir. Ancak hem turizm hem de ekonomik açıdan küresel işler yapılan bu ülkede yazılı ve görsel dokümanların ana dilde olması kaliteli iletişim için gereklidir. Filipince ses hizmetlerinin kullanıldığı alanları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • İş sunumları,
  • Kurumsal veya eğitim videoları,
  • E-eğitim kursuları,
  • TV ve radyo program veya belgeseller,
  • Web siteleri,
  • Santral veya bekleme anonsları,
  • Reklam videoları, şeklinde sıralanabilir.

Firmamız birbirinden yetenekli ses uzmanları ile çalışmaktadır. Filipince seslendirme hizmetleri için bizi aramanız yeterlidir.

Filipinlerde çalışan işletmeler yerel piyasada rekabet edebilmek, uluslararası hukuk ve çalışma kurallarına uyabilmek için tüm içeriklerini bu dile uyarlamaları önemlidir. Sadece resmi değil eğlence materyalleri olsun diğer iletişim araçlarında da bu durum geçeridir. Ayrıca Filipince sadece kendi bölgesinde değil Amerika’da da çokça konuşulan dillerden biri olması sebebiyle de önemli bir yeri vardır.

Filipince Seslendirme Hizmetleri İçin Neden Bizi Seçmelisiniz?

Firmamız yetenekli ses uzmanları ile Filipince seslendirme konusunda en yüksek kalitede ve profesyonel düzeyde hizmet vermektedir. Bölgenin yerli aksanları yanı sıra diksiyonlar her zaman kontrol edilmektedir. Ayrıca dil ile ilgili gelişmeler ve dilin değişimleri de takip edilmektedir.

Tüm hizmetlerimiz profesyonel seviyede olup sürekli kontrol edilip denetlenmektedir.  Ana dilde doğruluk ve tutarlılığı sağlamak adına yapılan çalışmalar sürekli incelenmektedir.

Filipince ses veya dublaj hizmetlerinde yerelliğe dikkat ederek hizmetlerimizi sunuyoruz. Hızlı, kaliteli ve her zaman profesyonel hizmet veren firmamızı arayarak ses ve dublaj hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Yabancıdilses.com olarak her dilde başarılı ses kayıt ve tasarım hizmetleri sunarak yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.