Korece Seslendirme

CAIHAOJUN
KOR101
CAIHAOJUN KOR101
CHOI
KOR102
CHOI KOR102
CUIRUIBIN
KOR103
CUIRUIBIN KOR103
JEON
KOR104
JEON KOR104
JIN
KOR105
JIN KOR105
LONG
KOR106
LONG KOR106
OH
KOR107
OH KOR107
SHENZHIXUN
KOR108
SHENZHIXUN KOR108
SUNG
KOR109
SUNG KOR109
YOUN
KOR110
YOUN KOR110
ZHANGMINSHUO
KOR111
ZHANGMINSHUO KOR111
DAERYUCK
KOR112
DAERYUCK KOR112
GILDON
KOR113
GILDON KOR113
VAKONG
KOR114
VAKONG KOR114
YOON
KOR115
YOON KOR115
CUIHANNA
KOR201
CUIHANNA KOR201
HYEYOUNG
KOR202
HYEYOUNG KOR202
JEEMINN
KOR203
JEEMINN KOR203
JENNIFER
KOR204
JENNIFER KOR204
KIM
KOR205
KIM KOR205
KO
KOR206
KO KOR206
LEE
KOR207
LEE KOR207
LISHUNNAM
KOR208
LISHUNNAM KOR208
LIYINZHEN
KOR209
LIYINZHEN KOR209
MIYA
KOR216
MIYA KOR216
PARK
KOR210
PARK KOR210

Dünya genelinde anadili Korece olan insanların üçte ikisi Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşamaktadır. Dolayısıyla Amerika’daki en yaygın dillerden biri Korece’dir.

Korece sondan eklemeli bir dildir. Yapı itibariyle Türkçeye benzemektedir. Cümlede özne başta, cümle sonda yer almaktadır. Bu da Türklerin Korece’yi kolay öğrenmesini sağlamaktadır. Konuşmada ise samimi konuşma dili ve resmi konuşma dili olarak iki şekilde telaffuz söz konusudur. Bu durum Korece seslendirme hizmeti alınırken önem arz etmektedir.

Korece Seslendirme Sürecinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir

Düşüncelerimizi, duygularımızı, öfkemizi, sevgimizi kısacası insan olmanın getirdiği kendimizi anlatma isteğimizi dil ile ifade ederiz. Her milletin duygu, düşüncelerini anlatış şekli farklıdır. Bu farklılık ise o dilin kelimelerini bir başka milletin insanı kullandığında duygularını ifade etme konusunda aynı etkiyi vermediğinde anlaşılır. Bir Fransız’ın Rusça konuşması ile bir Rus’un Rusça konuşması arasında fark vardır. İşte bu nedenle ses hizmetinin profesyonel olmasının zorunluluğu açıktır.

Korece’de de telaffuz önemli olduğu için seslendirme yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Öyle ki bu hizmeti verecek olan kişi ya uzun yıllar o ülkede yaşamış olmalıdır ya da o dil zaten anadili olmalıdır. Bu durum yapılacak ses hizmetine o milletin ruhunu katmak açısından önemli bir ayrıntıdır. Ayrıca ses kaydı yapılacak karakterin de hareketlerini, mimiklerini en doğru şekilde aktarmak ve izleyenlere kendilerini o filmin içindeymiş gibi hissettirme hususunda da önem taşır.

Koreliler ile iletişim kurma konusunda Korece dilinin kelimelerinin doğru telaffuzu, farklı seslerin duyulması ve bu seslerin bedenle, ifadelerle bütünleşmesi kaliteli bir ses hizmeti için önemlidir.

Yabancı Dil Ses firmamız aracılığıyla kaliteli bir Korece ses hizmeti alabilirsiniz. Korece Seslendirme yaparken olayı yaşamak ve karşındaki kişiye de sanki o da olayı yaşıyormuş gibi hissettirmek için doğru telaffuzlar kullanmak gerekir. Bu hususta en başarılı sonuca ulaşmak için bize ulaşabilirsiniz.

Kaliteli ve Başarılı Korece Seslendirme Yapmanın Önemi

Günümüzde Kore dizileri ve K-pop sektöre yoğun ilgi görmektedir. Ülkemizde de bu ilgi ve talep fazladır. Bu durum da kaliteli Korece ses kayıt ve tasarım hizmeti bulma ihtiyacını doğurmaktadır.

Bu hizmeti verecek kişilerin işlerini seven, yapacakları işle tamamıyla bütünleşen, diksiyonu ve telaffuzları düzgün, Korece konusunda yeterli dil hakimiyetine sahip olan profesyonel kişiler olması başarılı bir hizmet için gerekli etkenlerdir.

Yabancı dil ses firmamız 20 yılı aşkın süredir, deneyimli ve alanında uzman kadrosu ile tüm ihtiyaçlarınıza yanıt vermektedir. Dizi ve filmlerinizde yaptıracağınız ses hizmetleri veya reklam, tanıtım, anons alanlarında yapılacak ses hizmetlerinin firmamızın sizlere en kaliteli ve profesyonel şekilde sunacağı konusunda emin olabilirsiniz. Ayrıca çeşitli radyo ve televizyon programlarında da Korece ses hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Korece Seslendirme Hizmetinin Kullanılacağı Alanlar

Yabancı dil ses firmamız Korece konusunda geniş iş alanlarında hizmet verebilmektedir. Bu hizmeti yabancı bir dilde ya da mağaza anonslarında, haber veya animasyon kayıtları gibi alanda vermektedir.

Hitap ettiğiniz kitlelere göre değişik ses hizmetleri yaptırabilir, Türkiye’de sektörün öncü markası olan firmamızdan en uygun fiyatlar ile yararlanabilirsiniz.

Firmalarınızı, markalarınızı veya etkinliklerinizi halka duyurmak için de Korece ses ve dublaj hizmetimizden yararlanmanız mümkündür. Ekibimizde görev alan 1000 alanında uzman ve deneyimli personelimiz içinden aradığınız ses kalitesini bulmak zor olmayacaktır.

Korece bu hizmeti dışında santral anons, dublaj, metin ses kayıt ve tasarım gibi alanlarda da hizmet alabilirsiniz. Hakkımızda ayrıntılı bilgi edinmek için web sitemizi inceleyebilir ve iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.