Tayca Seslendirme

KRITSADA
TAY101
KRITSADA TAY101
MICHA
TAY102
MICHA TAY102
JANTIMA
TAY201
JANTIMA TAY201
NI
TAY202
NI TAY202
PAT
TAY203
PAT TAY203

Yabancı dillerde profesyonel ses ve dublaj hizmeti veren firmamız Tayca dilinde de hizmet sunmaktadır. Tayca dilinin teknik yapısına ve anlam yapısına hâkim uzman çalışanlarımızla farklı yapımların dublajlarını yapmaya devam ediyoruz.

Öncelikle dublajın ne kadar etkili ve önemli olduğunu belirtmek isteriz. Bilmelisiniz ki farklı coğrafyaların filmlerini, dizilerini, belgesellerini seyredenler için dublaj seyretmeye karar vermekte oldukça etkilidir. Eğer dublaj iyi değilse yapım ne kadar iyi olursa olsun seyredilmez. Yayınlarda başarılı oranlar yakalamak için yayın diline çevrilen asıl dilin yansıttığı anlamı ortaya koyabilmek ve senkronize seslendirmeyi başarmak gerekir.

Profesyonel ve Kaliteli Tayca Seslendirme Hizmetleri

Seslendirme hizmetleri, bir yapımın tüm ses ile ilgili parçalarını düzenlemek anlamına gelir. Yani gösterimdeki konuşmalar, ses efektleri, müzikler gibi sesle ilgili her şeyin istenen dile çevrilmesi ve senkronize şekilde montaj yapılmasıdır.

Her dilin özellikleri farklı olacağından dublajdaki planlamalar da farklı olacaktır. Dublajın tanınan iyi ses sanatçıları tarafından yapılması da önem arz eder. Tayca seslendirme hizmetini sesleriyle birçok karaktere can vermiş ünlü dublaj sanatçılarıyla veriyoruz.

Dil konusunda da dile hâkim, anlam-biçim-ifade çerçevesinde tam olarak verilmesi gerekeni ortaya koyacak uzman çalışanlarımız var. Bir yayının seyirciye sanki o dilde izliyormuş gibi samimi gelmesi için çalışıyoruz.

Coğrafyaları aşarak bizlere ulaşan filmlerin, dizilerin anlamını kaybetmesine izin vermiyoruz. Film, belgesel, dizi gibi farklı türlerde farklı dublaj teknikleri ve anlam ifadeleri kullanıyoruz. Ses seçiminde en iyisini yakalamanızı sağlıyoruz.

Tayca Seslendirme Nasıl Yapılır?

Tayca dilini tanımak için Tayca dilinde uzman kişilerle çalışmak gerekir. Tayca, Tayland’ın resmi dilidir. Taylandlıların anadili olan Tayca Tai-Kadai dil ailesinin Tay grubuna aittir.

Analitik bir dil olan Tayca ses perdeli bir dildir aynı zamanda. Tonlaması oldukça zor olan bu dilin öğrenilmesi de biraz zordur.

Tayca ses tasarım ve kayıt süreçlerinde önemli olan etkenlerden biri tonlamadır. Tonlamanın bu kadar önemli olduğu bu dilde dizi, film ve belgesel gibi yapımların dublajının yapılması da büyük çaba ister. Tayca da harflerin etkisini değiştiren semboller kullanılır. Ses bilimi açısından oldukça ilgi gören bir dil olan Tayca dublajlarda tonlama ve anlam açısından en başarılı işleri ortaya koymaktayız.

Tayca seslendirme yaparken öncelikle ses kaydı yapılacak yapımın çözümlemesini yapıyoruz. Bütünsel anlama uygun olarak dublaj kastı gerçekleşiyor. Dilin dilimize aktarılmasında uzman ekip desteği alıyoruz. Tonlamaların doğru kullanılması için özel çalışmalar yapıyoruz. Böylece Tayca dublajlarda en başarılı firma olmayı başarıyoruz.

Tayca Seslendirme Yapan Başarılı ve Kaliteli Firma

Tüm dillerde ses ve dublaj hizmetleri veren firmamız Tayca konusunda da aynı özenle hizmet sunmaktadır. Başarılı olmamızı birçok etken bir arada sağlıyor. Tayca dil bilgisine hâkim uzmanlarımızın olması tonlama ve fonetik konusunda doğru eşleşmeleri yapmamızı sağlıyor.

Ünlü dublaj sanatçılarıyla çalışmamız yapıma uygun karakter seçimi yapabilmemize olanak tanıyor. Bu sesi bir yerden tanıyorum diyeceğiniz dublaj sanatçılarıyla çalışmaktayız. Tün dublaj sürecine anlam açısından bütünsel yaklaşıyoruz. Tayca ses hizmetleri verirken de özellikle tonlamalar konusunda özenli davranıyoruz.

Farklı kültürlerin ses efektlerini tanıyor ve doğru şekilde aktarıyoruz. Anlamın her detayda izleyiciye tam olarak geçmesi için çalışıyoruz. Yayınların tutmasını sağlayan en önemli etkenlerden biri dublajın seyirciye iyi gelmesidir.

Yapay gelen dublaj seyircinin kanalı değiştirmesine neden olur. Dublaj kalitesi izlenme oranlarını arttırmaktadır. Biz firma olarak her geçen gün daha iyiye yükselirken genel kalite standartlarımızdan ödün vermeden hizmet sunuyoruz. Tayca ses hizmetlerinde en iyisi olmanın memnuniyetini sizinle paylaşıyoruz. Tayca yapımların seyirciye yabancı gelmemesi için her detayda büyük özen göstererek dublaj kalitesini ortaya koymaktayız.