Marwan
Erkek Ses
Marwan
Erkek Ses
Nizar
Erkek Ses
Nizar
Erkek Ses
Gada
Kadın Ses
Gada
Kadın Ses

Tunus Arapçası Seslendirme HİZMETLERİ NELERDİR?

Dünya çapında anadili Arapça olan 267 milyon insan bulunmaktadır. Bu kadar aktif olan Arapça ayrıca en çok konuşulan dil sıralamasında ise beşinci dildir. Arapça 28 ülkenin resmi dili olup, Birleşmiş milletler tarafından da tanınmış resmi bil dildir. Çok geniş bölgede kullanılan Arapçada birçok bölgesel farklılıklar bulunmaktadır. Bu dil bölgelere göre ton, vurgu, sözcük dizimi, kelime veya anlam bakımında değişiklikler gösterir. Bölgesel lehçelerin egemen olduğu yerlerde resmi ve kurumsal anda standart Arapça kullanılsa da günlük veya resmi olmayan alanlarda lehçeler hâkimdir. Firmamız en çok konuşulan diller yanı sıra bu dillerin yerel lehçelerinde de ses ve dublaj hizmeti vermektedir. Konusunda uzman ses sanatçıları ile en doğru ton ve vurgu ile bu hizmeti gerçekleştirerek, müşterilerimizin iletişiminin aksamadan sürmesini sağlamaktayız.

Tunus Arapçası ile Standart Arapça Arasındaki Farklar Nelerdir

Arapça seslendirme hizmetleri dünya üzerindeki milyonlarca bu dili konuşan kişinin kolay iletişim sağlaması açısından çok önemlidir. Ancak lehçe farklılıkları olan ülkelerde ise iletişim için dilin ilgili lehçesine adapte olmak gerekir. Tunus Arapçası da Arapçanın önemli lehçelerinden biridir. Tunus’un jeopolitik konumu sebebi ülke Almanca, Fransızca ve İtalyanca dillerinden de etkilenmiştir. Ülkede hakim dil Fransızca olmasına rağmen Tunus lehçesi ile Arapça konuşulmaktadır. Tunus’ta eğer Tunus lehçesi biliyorsanız Mısır Arapçasını anlamanız çok kolaydır. Ancak bir Mısırlının ise Tunus lehçesi ile konuşanları anlaması ise zordur. Çünkü sadece Tunus’a özgü kelimeler bu dile girmiştir. Ayrıca ülkede Yahudi Tunus Arapçası da konuşulmaktadır. Bu lehçe Tunus’da yaşamış ya da halen yaşamakta olan Yahudi toplumun konuşmuş olduğu bir Arapça türüdür. Ancak bu dili konuşanların büyük çoğunluğu ise yaşlı nesildir.

Neden Profesyonel Tunus Arapçası Seslendirme Hizmetine İhtiyaç Duyulur?

Tunus, hayvancılıktan tarıma, ağır sanayiden, hafif sanayiye kadar çok çeşitli ekonomik sektörlere ev sahipliği yapar. Zeytin alanında dünya sıralamasında olan Tunus, turizm açısından da önem kazanmıştır. Son yıllarda Tunus’da özellikle Türk dizi ve filmlerine gittikçe artan şekilde rağbette bulunmaktadır. Tunus televizyon kanalları Türk dizilerini yayınlamakta ve bu dizler Tunuslular arasında tercih edilmektedir. Tunus lehçesi özel veya ticari bu ülkede iş yapmak isteyen herkes için kullanılması gereken bir dildir. Çünkü yabancı bir ülkedeki iletişimde başarı o ülkenin ana dili ve lehçelerinde yerelleşmekle mümkündür. Firmamız dünya üzerinde en aktif diller de seslendirme hizmeti sunmaktadır. Arapça yanı sıra Mısır Arapçası, Cezayir Arapçası, Suudi Arapçası, Lübnan Arapçası ve Tunus Arapçası ile de ses tasarım, kayıt hizmetleri vermektedir.

Profesyonel Tunus Arapçası Seslendirme Hizmetlerinde Neler Sunuyoruz

Arapça konuşulması zor dillerden biridir. Özellikle ses ve tonlamalar bu dilde kilit noktadadır. Bu dilin lehçelerinde de bu vurgular ses ve dublaj hizmeti verirken dikkat edilmesi gereken unsurların başında gelir. Firmamız en iyi Arapça ses sanatçıları ile çalışmaktadır. Lehçe ses hizmetlerinde ise hem Arapça hem de ilgili lehçeye uzman ses sanatçıları ile hizmetlerini yürütmektedir. Reklam filmlerinden dizi filmlerle, belgesellere, eğitim dokümanlarından, kurumsal video ve ses içeriklerine kadar her türlü alanda başarılı ses ve dublaj hizmetlerimiz bulunmaktadır. Tüm süreçlerimiz kontrol edilmektedir. Yabancıdilses.com olarak yaklaşık 52 dilde, 1000 seslendirme sanatçısı ile profesyonel, kaliteli ve hızlı hizmetler sunmaktadır. Her türlü Arapça ve Tunus lehçesi ile ilgili ses hizmetini veriyoruz. Bizim amacımız hızlı geri dönül süresi içerisinde size hatasız işler sunmaktır.  Ayrıca müşterilerinizin bilgi gizliliğine de ayrı önem veriyoruz. Farklı dillerde ses kayıt örneklerini web sitemizden dinleyebilir ya da bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

SİZE BİR MESAJ VAR