Yunanca Seslendirme

ANTONIS
YUN101
ANTONIS YUN101
APOSTOLOS
YUN102
APOSTOLOS YUN102
ARIS
YUN103
ARIS YUN103
DIMITRIS
YUN104
DIMITRIS YUN104
GEORGE
YUN105
GEORGE YUN105
JOHN
YUN106
JOHN YUN106
KOSTAS
YUN107
KOSTAS YUN107
MANOLIS
YUN108
MANOLIS YUN108
PHILIPPOS
YUN109
PHILIPPOS YUN109
THANOS
YUN111
THANOS YUN111
ZAFIRIOS
YUN112
ZAFIRIOS YUN112
DANOS
YUN113
DANOS YUN113
SAKIS
YUN114
SAKIS YUN114
CECILIA
YUN201
CECILIA YUN201
CHRISSIE
YUN202
CHRISSIE YUN202
ELENI
YUN203
ELENI YUN203
ELEONORAV
YUN204
ELEONORAV YUN204
MARIA
YUN205
MARIA YUN205
MARGARITA
YUN208
MARGARITA YUN208
MARLAIN
YUN206
MARLAIN YUN206
PELA
YUN207
PELA YUN207

Yunanca dünyada çok konuşulan diller arasında yer almaktadır. Yunanistan dışında; Almanya, Amerika Birleşik Devletleri ve Avustralya gibi birçok ülkede yaşayan yaklaşık 12 milyon kişi ana dili olarak Yunanca konuşmaktadır.

Yunan dili 3000 yıllık bir geçmişe sahiptir. Tarih boyunca Avrupa, Orta Doğu gibi birçok ülkeyi ve kültürü etkilemiş, farklı diller üzerinde etkiler oluşturmuştur. Günümüzde de küreselleşme sonucunda insanlar artık dış dünyaya açılmakta ve birçok millet arasında reklamlar, filmler, diziler aracılığıyla kültürel etkileşim sağlanmaktadır.

Milletler arası kültürel etkileşimi sağlayan araç dildir. Bu kültürel etkileşimin gerçekleşmesi için taraflardan birisinin diğerinin dilini biliyor olması gerekir. Fakat bunun mümkün olmadığı durumlarda ise araya seslendirme firmaları girmektedir.

Yunanca seslendirme hizmeti alınırken; bu hizmeti verecek firmanın ekibinin profesyonel olması birçok açıdan önemlidir. Örneğin bir reklam ses hizmetinde diğer firmalar ile rekabetin önemi açıktır. Bu durumda hizmet aldığınız firmanın bu hizmeti verirken doğru üslubu kullanması ve aksanı düzgün olması, vurgularını bu hizmeti vereceği ülkenin konuşma diline göre kullanan kişilerden seçmesi reklam tanıtımınızın başarısı için önemlidir.

Yabancı Dil Ses ekibimiz üst düzey hizmet veren, 50 farklı dilde 1000 kişilik ses tasarım uzmanı olan, tecrübeli, profesyonel elemanlardan oluşan  bir firmadır.

Yunanca Seslendirme Hizmetlerinin Kullanılacağı Alanlar

Son zamanlarda aradaki kültürel, tarihsel bağlantılardan dolayı en çok kullanılan dillerinden birisi de Yunanca’dır. Ses kayıt, tasarım, dublaj, tanıtım, santral anons gibi alanlarda en çok talep alan dillerden biridir.

Yabancı Dil Ses olarak; Yunanca seslendirme hizmeti de vermekteyiz. Videolar üzerinden yapılan ses hizmetimiz dışında, metin ses hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Küreselleşen dünyamızda insanlar bu hizmeti yalnızca dizi veya filmler için kullanmıyor. Ayrıca farklı milletleri bir araya getiren sosyal medyada da bu hizmetlerimizi kullanabilirsiniz.

Yunanca ses tasarım ve kayıt hizmetimizden birçok alanda fayda sağlayabilirsiniz. Bu hizmeti haber, belgesel, sesli mesaj, animasyon, e-kitap gibi alanlarda sıklıkla veriyoruz. Ayrıca santral anons, dublaj ve daha birçok alanda da Yunanca Seslendirme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Yabancı dil ses firmamız Türkiye’de tercih edilen ses kayıt ve tasarım firmalarının öncüsü konumundadır. Bunda; en uygun fiyatlar ile ihtiyacınıza göre kaliteli bir hizmet sağlamamız, birçok dilde hizmet verebilmemiz, ekibimizin alanında uzman, yapacakları tonlama ve vurgular ile bu kayıt yapacakları kişilerin karakterlerini en doğru şekilde yansıtan profesyonel kişilerden oluşması etkilidir.

Profesyonel Yunanca Seslendirme Yapılmasının Önemi

Bu hizmetin profesyonel olması elde edeceğiniz başarı ile doğru orantılıdır. Profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız öncelikle birlikte çalışmak istediğiniz firmanın çalışma aşamalarını ve bu hizmeti verecek olan elemanlarını araştırmalısınız.

Yabancı dil ses firmamız bu konuda başarısını dünyaya kanıtlamış öncü bir firmadır. 50 farklı dilde 1000 ses uzmanı ile 20 yılı aşkın süredir bu hizmeti vermektedir. Üzerinde tasarım ve kayıt yapılacak video veya metinler büyük bir titizlik içinde incelenmekte, vurgu ve tonlamaları en doğru şekilde yapabilecek elemanlar seçilmekte, metnin ise hiçbir ayrıntısını atlamadan üzerinde titizlikle çalışılmaktadır.

Yabancı dil ses firmamız, 20 yılı aşkın süredir en uygun fiyatlarla ve en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Alanında uzman ve tecrübeli kişilerden oluşan kadromuz ile hizmet vermemiz dünya çapında başarı elde etmemizi sağlamıştır.

Yunanca ses hizmetlerimiz dışında İngilizce seslendirme, Arapça seslendirme, İspanyolca seslendirme, İtalyanca seslendirme, Fransızca seslendirme, Gürcüce seslendirme, Çince seslendirme ve daha birçok dilde bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden hakkımızda ayrıntılı bilgi edinebilir, örnek ses çalışmalarımızı dinleyebilir, iletişim numaramızdan 7/24 aklınıza takılan soruları sormak ve hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.