Malayca Seslendirme

ANDREW (MALEZYA)
MAL101
ANDREW (MALEZYA) MAL101
HANDSOME (MALEZYA-SINGAPUR-BRUNEI)
MAL102
HANDSOME (MALEZYA-SINGAPUR-BRUNEI) MAL102
KİRAN (MALEZYA)
MAL103
KİRAN (MALEZYA) MAL103
VINOD (MALEZYA)
MAL104
VINOD (MALEZYA) MAL104
PUISAN
MAL201
PUISAN MAL201
ANDREW (MALEZYA)
MAL101
ANDREW (MALEZYA) MAL101
HANDSOME (MALEZYA-SINGAPUR-BRUNEI)
MAL102
HANDSOME (MALEZYA-SINGAPUR-BRUNEI) MAL102
KİRAN (MALEZYA)
MAL103
KİRAN (MALEZYA) MAL103
VINOD (MALEZYA)
MAL104
VINOD (MALEZYA) MAL104
PUISAN
MAL201
PUISAN MAL201

Seslendirme konusunda profesyonel çözüm ortaklığı sunan firmamız yabancı dillerde en geniş yelpazede hizmet seçeneği yaratmaktadır. Farklı dillerde tanıtım filimi, belgesel, dizi, animasyon gibi yapımların dublajının tanınmış seslerle yapılmasını sağlıyoruz.

Gösterimlerde ses efekti, konuşmalar ve müziklerin yani sesle ilgili her şeyin montajını yapmakta olan firmamız Malayca seslendirme hizmeti sunmaktadır.

Her geçen gün farklı ve başarılı işlere imza atan bir firma olarak donanımlı bir firmayız. İstediğiniz hangi dil ve hangi yapım olursa olsun dilsel anlam uyumunun sağlandığı dublaj hizmetini veriyoruz. Hindistan, Afrika, Tayland gibi farklı dillerin bir arada konuşulduğu ülkeler için farklı dil standartlarına uygun dublaj hizmetini gerçekleştiriyoruz.

Malayca Seslendirme Nasıl Yapılır?

Her ses hizmeti dilin özelliklerine göre teknik ve anlamsal olarak değişmektedir. Malayca, Malezya yanı sıra Brunei ve Singapur’un da resmi dili olan ve geniş bir coğrafyada konuşulan çok aktif bir dildir.

Tayland-Hindistan kökenli bir dil olan Malayca dilinde tanıtım filimi ya da başka bir yapım için dublaj kullanabilirsiniz. Animasyon, dizi, film, belgesel gibi yapımların Malayca olarak yayınlananlarını Türkçe olarak yayınlayabilirsiniz ki zaten televizyonlarda bu dilden çevrilmiş programlar oldukça fazladır. Hint dizilerinde de bu dilin etkileri görülebilmektedir.

Malezya gibi ülkeler ticaretin yoğun olduğu ülkelerdir. Seslendirme hizmetleri her alanda işlerinizin verimliliğini arttıracak kalitede yapılabilir. Firmamız bu konuda garanti vermektedir. Reklamınızı istediğiniz gibi istediğiniz dilde yapma fırsatınız var. Singapur ticaretin göbeği olarak biliniyor. Burada onların dilinde kendi tanıtımınızı yapma şansınız da var. Hazır reklamlarınızın ses ve dublaj hizmetlerini de yapıyoruz.

Malayca seslendirme yaparken biz en çok dil-anlam ve uyum konularına dikkat ediyoruz. Uyumu olmayan dublaj felakete yol açabilir. Bir yapımın beğenilmesi için mutlaka kaliteli seslendirilmesi gerekmektedir.

Malayca dublajlarda kültürel, coğrafi ses yapılarının incelenerek uyumun yakalanması söz konusudur. Tonlamalar ve ses etkilerinin doğru şekilde ayarlanması için araştırma ve ön çalışma yapıyoruz. Malayca Hint dillerinden geldiğinden tonlama ve ritim ayrıca önemlidir. Bir ürünü satmak için tam olarak o dilin anlam karşılamasını başarmak gerekir. Etkileyici bir hizmetle bu dilde dilediğiniz anlamı yakalayabilirsiniz. Malayca verilen ses hizmetlerinde anlam ve içerik uyumuna özen gösteren dublaj yapmaktayız.

Kaliteli Malayca Seslendirme Firmamızla Gerçekleşir

Firmamız Malayca yanı sıra yüzlerce farklı dilde profesyonel yabancı dil ses ve dublaj hizmeti vermektedir.  Malayca dublaj konusunda destek alabileceğiniz firmamız bu dilde birçok başarılı işe imza atmıştır.

Firmamız ses hizmetlerinde en yüksek kaliteyi yakalamak için en iyi ses sanatçıları ile çalışmaktadır. Dilin tam anlamını vermek ve metni ya da konuyu gerçek anlamda canlandırabilmek için sürekli kendimizi ve teknolojimizi yenilemekteyiz.

Dilin gelişimini de takip ederek, güncel anlamları yakalayarak en doğru ifadeler, vurgu ve tonları kullanmaktayız. Firmamız ses ve dublaj hizmetlerinde çok çeşitli alanlarda hizmet vermektedir;

  • Tanıtım ve animasyon filmleri,
  • Belgesel ve televizyon programları,
  • Santral anons ve karşılama ses hizmetleri,
  • IVR ses hizmetleri,
  • Kitap ve e-öğretim materyalleri,
  • Motivasyon filmleri,
  • Seçim ses hizmetleri,
  • Reklam filmleri, şeklinde sıralanabilir.

Farklı projelerin ihtiyacı olan uzmanlığa ve donanıma sahip olan firmamız ses ve dublaj alanında sürekli çözüm ortağınız olacaktır. Her detayda memnun kalacağınız seslendirmelerinizin verimliliğinizi de artıracağını garantileyebilirsiniz.

Dizi ve filmlerin izlenmesinde, reklamların takip edilmesinde dublajın büyük etkisi vardır. Biz bütünsel anlama değer veriyor ve seyircinin, dinleyicinin tam olarak istediği sesi yakalamanızı sağlıyoruz. Etkileyici ses kayıt ve tasarım ürünlerin satılmasında büyük bir etkiye sahiptir. Akıllardan çıkmayan tanıtım seslerinin sahipleriyle çalışma fırsatını bizimle çalışarak yakalayabilirsiniz.