Sırpça Seslendirme

ATANAS
SIR101
ATANAS SIR101
BRANISLAV
SIR102
BRANISLAV SIR102
DEJAN
SIR103
DEJAN SIR103
DUSHAN
SIR104
DUSHAN SIR104
MILOSH
SIR105
MILOSH SIR105
SLAVISA
SIR107
SLAVISA SIR107
VLAD
SIR106
VLAD SIR106
GOCA
SIR201
GOCA SIR201
LILI
SIR202
LILI SIR202
MAJA
SIR203
MAJA SIR203
SNEZA
SIR204
SNEZA SIR204
VESNA
SIR205
VESNA SIR205
ZORANA
SIR206
ZORANA SIR206

Onlarca farklı dilde yabancı dil ses ve dublaj hizmeti veren firmamız markalaşmış bir firma olarak gösterimlerin ses efektleri, konuşmaları gibi tüm ses ile ilgili araçlarının montajını yapıyor. Deneyimli ve donanımlı bir firma olarak dublaj konusunda başarılı işlere imza atmaya devam ediyoruz.

Farklı yapımların kaliteli dublajını yaparak yayında izlenme oranlarının artmasını sağlıyoruz. Markalaşmış bir ses firması olarak fark yaratan özelliklerimizi sizinle paylaşmak isteriz;

 • Tanınmış, ünlü seslerle dublaj yapıyoruz,
 • Ses teknikleri ve fonetik konusunda uzman ekiple çalışıyoruz,
 • Her dilin profiline uygun tonlama ve uyum yaratıyoruz,
 • Ses ve konuşma uyumunu tam olarak yakalıyoruz,
 • Farklı dillerde geniş bir yabancı dil yelpazesi sunuyoruz,
 • Firma ve marka garantisiyle başarılı işler çıkarıyoruz,
 • İşleri zamanında istenilen kriterlerde teslim ediyoruz,
 • Santral anons, tanıtım, film, belgesel gibi farklı alanlarda hizmet veriyoruz.

Sırpça Seslendirme Hizmeti Verdiğimiz Alanlar

Firmamız birçok dilde olduğu gibi Sırpçada da ses ve dublaj hizmetleri vermektedir. En iyi ses sanatçıları ve kaliteli, yüksek teknolojili cihazlarla hizmetlerimizi yürütüyoruz. Sırpça ses ve dublaj hizmeti verdiğimiz alanların başlıcaları şu şekildedir;

 • Tanıtım filmleri ve belgeseller,
 • Animasyon filmi,
 • Televizyon programları ve reklam filmleri,
 • Santral, santral ve karşılama anons ses hizmetleri,
 • IVR ses hizmetleri,
 • Kitap ve e-öğretim,
 • Motivasyon filmleri,
 • Seçim ses hizmetleridir.

Sırpça Seslendirme Nasıl Yapılır?

Ses hizmetlerinin ne kadar önemli ve etkili olduğunu biliyoruz. Ses, izleyiciye yapımı izletebildiği gibi izleme keyfini de kaçırabilir. Her dilin kendi içinde yapısal farklılıkları vardır ve bu dublajın kalitesini etkiler.

Sırpça seslendirme yaparken Sırpça dilinin tüm detaylarına hâkim olarak tonlama ve ses tekniklerini uyarlıyoruz. Slav dillerinin Güney gurubundan olan Sırpça Sırbistan’ın resmi dilidir. Ayrıca Bosna Hersek’in de resmi dillerinden biridir. Sırpça da Türkçe gibi okunduğu gibi yazılan yazıldığı gibi okunan bir dil olarak daha kolay öğrenilebilen diller arasında yer alır. Sırpçada hem Latin alfabesi hem de Kiril alfabesi kullanılır. Sırpçada kullanılan 8 binin üzerinde Türkçe kelime vardır.

Sırpça dilinin özelliklerine hâkim olan ekibimiz tarafından öncelikle dublaj yapılacak yapımın bütünlüklü incelemesi yapılır. Ardından coğrafi ve kültürel özellikler dikkate alınarak ve ses uyumuna bakılarak dublaj kastı yapılır. Ünlü dublaj sanatçıları Sırpça yapımlarınızı dilediğiniz standartlarda yaparlar.

Tonlamalara ve fonetiğe dikkat edilerek Sırpça dilinin tam karşılığı olan Türkçe dublajlar gerçekleşir. Seslerin ve tonlamaların zamansal uyumu da mükemmel olur. Sırpça dublaj sadece film ve dizilerde değil iş dünyasında tanıtım filmlerin ve reklam filmlerinde de ihtiyaç duyulan bir şeydir. Firmamız seslendirme konusunda yaratıcı çözümler sunan bir firma olarak Sırpça ses hizmetinde başarılı sonuçlar çıkarmaktadır.

Profesyonel Sırpça Seslendirme Hizmetlerinde En iyi Firma

Seslendirme kalitesinin ne kadar önemli olduğunu kanıtlayan birçok iş piyasada bulunuyor. Her hangi bir film ya da dizide seyircinin bu yapımları izlemesi büyük ölçüde dublaj kalitesine bağı oluyor. Ses ve görüntünün bir bütün olarak keyif vermesi gerekiyor.

Bunu gayet iyi bilen bir firma olarak dublaj konusunda en iyi sonuçları almanızı sağlıyoruz. Deneyimli ve donanımlı ekibimiz ile birçok farklı dilde hizmet sunuyoruz. En geniş yabancı dil yelpazesini sunarken ünlü dublaj sanatçılarıyla da çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Çince, Japonca, Urduca, Yunanca, İtalyanca, Almanca, Bulgarca gibi onlarca yabancı dilde ses hizmeti veren firmamızda aradığınız tüm dillerde dublaj yaptırma şansınız var. Uyum ve ses teknikleri konusunda uzman firma olarak seyircinin keyif alarak izleyeceği ses-görüntü bütünlüğünü yakalıyoruz. Siz de dublajda kalite istiyorsanız tüm konularda bizden her an destek alabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçerek ses çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.